Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 66 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησπέρα σας Κύριοι,

Παραθέτω την εμπειρία μου με την Έλενα Ελληνίδα(στις Βίλλες)

Καθώς οι γκάυλες ήταν στο φουλ, αφού έφαγα άκυρο από ένα μικρό που έχω βρει τώρα τελευταία και το σκίζω το πίσω σύστημα τίμια και δυνατά...είπα μέσα μου ότι κάπου έπρεπε να πάω να πάρω τα φιλιά μου και να σβήσω τη δίψα του κολλητού μουΓλώσσα

Έλενα ο προορισμός μου-εξάλου την είχα στα προσεχώς-αφού μερικοί συναγωνιστές την προτείνουν-και μπράβο τους!

Μπάινω, έχεται το μωρό να το δω, μπλα μπλα η τσατσά-μία αντιπαθητικιά κατά καιρούς, αλλά δε γαμείς- θα μπω λέω με το μαναράκι, 60€ γυμνό, ακά, και 69.

Από ότι κατάλαβα δεν είχε πολύ δουλίτσα εκείνη τη μέρα, γύρω στις 3 το μεσημέρι πήγα.(Η ημερομηνία είναι ενδεικτική).
Το μωρό πολύ ευχάριστο στο σαλονάρισμα, με κάτι μποτάρες και μακιγιάζ στο πρόσωπο με κραγιονάκι, μέσα στη γκάυλα.

Μπανάκι ο παίκτης και αναμονή.

Έρχεται ο τσολιάς με τς μποτάρες και ο παίκτης μου ήταν ήδη έτοιμος "σηκωμένος" να μπει αλλαγή...Γλώσσα

Με το που συστηνόμαστε, την βάζω όρθια χωρίς να βγάλει τις μπότες στο τοίχο, αφού πριν την έδωσα ένα γλ/λο πολύ δυνατό, και την αρχίζω να της γλύφω το σβέρκο και δαχτύλιασμα στο νινί της σιγά σιγά(ποτέ άγαρμπα)...το μωρό να γουστάρει και να τρελαίνομαι περισσότερο.

Εν συντομία, 2 στάσεις με το κορίτσι, μία ανάσκελα από κάτω αυτή να με τυλίγει με τις ποδάρες της, και μία ανάποδα cowgirl, να βλέπω αυτό το υπέροχο κολαράκι (που δε δίνει όπως με είπε η τσατσά), να κουνιέται πολύ όμορφα και γαμάτα πάνω στο κοτσαδόρο μου!!

Χύσιμο μέσα στο λάστιχο και να έχω τυφλωθεί από την γκάυλα.

Μπράβο στο μωρό Έλενα, θα πάω να ξαναφάω το ίδιο φαγητό σίγουρα!!!Ναι!

ΥΓ.
1.Σχετικά με την εμφάνιση τα έχουν πει συναγωνιστές παλαιότερα,(Ψηλό μωρό, καρέ μαλλί κοκκινο προς μελαχροινό, μικρό βυζάκι και ωραίο δερματάκι). Τιμάει τα λεφτάκια που δίνουμε.
Πολύ καλή λύση μέσα στη ξηρασία της Θεσσαλονίκης.
2.Ο τίτλος είναι 1+1 γτ μετά από μερικές ώρες επισκεύτηκα ένα άλλο στούντιο, στο οποίο δουλεύει κοπέλα από το Σταρ στη Τούμπα. Μόλις μπορέσω θα γράψω αναφορά-κριτική.

Να περνάτε καλά και να γαμάτε καλύτερα guys!!

Με εκτίμηση
GALLAS
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 10, 2019
Όνομα κοπέλας
Έλενα
GALLAS
Ανώτερος
Εγγραφή:
4 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
5.300
Πόντοι:
5.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Χυσεας, alladalla και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού