Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 163 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Είπα κι εγώ να δοκιμάσω την Έλενα την Ελληνίδα και δεν το μετάνιωσα. Η κοπέλα με σωματότυπο μοντέλου, χωρίς όμως ανορεξικές τάσεις, 1,74 περίπου με μακριά ίσια μαύρα μαλλιά, στήθος προς 2αρι στητό και όμορφη στο πρόσωπο. Έκανα αποχή για κανένα μήνα από τον μύλο κι έτσι επένδυσα 70€ με γυμνό και 69 μήπως πάρω κάτι παραπάνω κι εγώ σαν Χριστουγεννιάτικο δώρο.
Λοιπόν τα πήρα πίσω με το παραπάνω, η κοπέλα δεν παίζεται μέσα, προκαταρκτικά χωρίς βιασύνες στο όρθιο με φιλιά, πίπα και καραμελωμα @@, ντιπ για ντιπ στο 69 το οποίο ήταν καταπληκτικό όπου την σταμάτησα για να μην πυροβολήσω, ωραίο μουνι, πεντακάθαρη, πολύ καλό σοσιαλ και πολύ ώριμη για την ηλικία της, 23 Μαΐων. 2-3 στάσεις για αλλαγή και τελείωσα με reverse cowgirl φανταστικό. Ακολούθησε μασάζ για χαλάρωμα, το κατέχει το κορίτσι και πρέπει να έχει κολλήσει ένσημα σ'αυτό, την έδιωξα τελικά γιατί βιαζόμουν εγώ!!!! Πρέπει να έκατσε 20 λεπτά πάνω κάτω κι αν δεν βιαζόμουν εγώ θα την κρατούσα παραπάνω. Έγινε Νο 1 στάνταρ για μένα για όσο θα εμφανίζεται στο μύλο, απορώ ρε κουφάλες συναγωνιστές γιατί δεν συζητιέται εδώ τόσο πολύ το κορίτσι το οποίο είναι ανώτερο από Λαρες, Εβελινες κλπ οι οποίες είναι τα στανταρακια μου. Ίσως να έχω χάσει επεισόδια εγώ, ίσως και να κρατάτε τα καλά για σας!!! Αστειεύομαι φυσικά...καλές γιορτές σε όλους μας και καλά γαμισια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 10, 2019
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Geokoro
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.810
Πόντοι:
1.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, al pacino, alladalla και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού