Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 168 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 381296
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετά απο καιρό αποφάσισα να γράψω κριτική για μια εμπειρία που είχα με την Daniela στο συγκεκριμένο καταστημα και ο λόγος είναι ότι μου άρεσε τόσο πολύ η κοπέλα και είναι περίπου αυτό που ψάχνω απο ένα ιδανικό call girl για τα δικά μου γούστα.Ήταν ξημερώματα Τρίτης και μόλις αρχισε να βρέχει,ήμουν 'φορτωμένος' μετά απο μια έξοδο για ποτό,οπότε μπαίνοντας στο site είδα ότι δούλευε η Daniela και αποφάσισα να την δω απο κοντά μιας και την είχα βάλει από καιρό στο μάτι,λοιπόν η κοπέλα απο κοντά μου άρεσε περισσότερο από οτι στις φώτο,φαίνεται πράγματι τόσο μικρη όσο λέει,πήρα το απλό πρόγραμμα,μπήκα στο δωμάτιο και την περίμενα αφου έκανα ενα ντουζακι,ενταξει το κοριτσι απο κοντα τα σπάει,είχε μακρύ μαλλί,petite σώμα όπως μου αρέσει γύρω στο 1.67 το υψος της και εβγαζε μια γλυκυτητα το προσωπο της,ξεκίνησαμε με λίγα χάδια και φιλιά απο μέρους της και μερους μου,ελληνικα δεν μιλουσε οποτε είχαμε τυπικη επικοινωνια στα Αγγλικα και εκει μου ειπε οτι ειναι απο Κολομβια, τεσπα στον αγωνα τωρα μετα τα φιλια και τα χαδια και αφου ειχαμε 'ανυψωση ηθικου' αρχιζει μια πιπα πολυ ωραια ,κοιταζοντας με ταυτοχρονα και στα ματια,το εκανε τοσο ωραια που ημουν ετοιμος να εκραγω οποτε την σηκωνω,στην αρχη στα χερια και στον τοιχο να την φυλαω στον λαιμο οπου γαργαλιοταν κιολας και να την γαμαω για λιγο εκει και μετα στο κρεβατι με τα ποδια σηκωμενα με πληρη διεισδυση,αφου περασαν καποια λεπτα εκει δεν μπορουσα να κρατηθω αλλο οποτε την γυρισα στα 4 και με θεα την απιστευτη κωλαρα(που την δινει κιολας απο οτι λεει στο προγραμμα της) την εχυσα δυνατα και αδειασα το σπερμα μου μεσα στο σακουλι,ηταν σχετικα συντομη αλλα ωραια εμπειρια οποτε θα ηθελα να την ξαναδω με ποιο φουλ προγραμμα και να παρω και το πωπουδακι της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 10, 2019
Όνομα κοπέλας
Daniela
Μέλος
Εγγραφή:
8 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
97
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 lagonisian, spirtoulis(2)

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού