Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 145 10
Sex Studio 288300
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ξεκινω λεγοντας πως δεν ξερω αν αφορα την ιδια Αννα για την οποια υπαρχουν ηδη κριτικες.
Για την ιστορια να αναφερω πως μου ειπε πως ειναι η 1η της μερα. Αρα ή μου ειπε ψεμματα, ή ειναι μια καινουρια Αννα.
Η αληθεια ειναι πως στις φωτογραφιες το σωμα μοιαζει με την πραγματικοτητα, εκτος του στηθους το οποιο ναι μεν εχει αυτο το σχημα και μεγεθος, αλλα ειναι ελαφρως πεσμενο και ραγαδες εχουν κανει την εμφανιση τους πανω απο τις θυλες.
Το προσωπο δεν ειναι καλο. Κατω απο τη βαση. Αγριο αλλα το συνεχες χαμογελο το ισορροπουσε. Το σωμα ομως πολυ καλο, Νταρτανα, με ωραιο καθαρο δερμα.
Η συμμετοχη της ηταν απιστευτη. Τριβοταν πανω μου συνεχως, γλωσσοφιλα απο μονη της χωρις να επιδιώξω τιποτα. Πιπα καλη χωρις σκουφι χωρις δικια μου προτροπη, αφου πρωτα με ρωτησε αν ηθελα να βαλει. Μεχρι και με τα μπαλακια ασχοληθηκε, παλι χωρις να το ζητησω.
Ασχοληθηκα πολυ με το φυσικο στηθος της, το οποιο φανηκε να της αρεσει.
Το κυριως πιατο ειχε μονο doggy, με θεα την κωλαρα της. Αψογο στησιμο απο πλευρας της με σωστες κινησεις και χωρις υπερβολες στα ηχητικα εφε.
Ο ηχος ειναι πολυ σημαντικό θεμα. Η μουγγαμαρα και η υπερβολη ειναι οτι χειροτερο για εμενα τουλαγχιστον. Η Αννα ηταν ισορροπημένη και σε αυτο.

Μετα το τελος με αγκάλιασε για 1 λεπτο περιπου, και με χάιδευε, μεχρι να πεσουν λιγακι οι παλμοι.

Αν και δεν εχει καλο προσωπο, αν την ξαναβρω θα την τιμησω ξανα. Ηταν πολυ καλυτερη απο κοπελες οργανωμενων γραφειων.
Η κυρια επι της υποδοχης, ηταν πολυ ευγενικη και προσχαρη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 09, 2019
Όνομα κοπέλας
Άννα
npnp
Σπουδαίος
Εγγραφή:
10 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
1.402
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 astakos, geny24, Marcus77 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού