Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 393 10
Sex Studio 351777
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
μετά από μια κοπιαστική έβδομάδα είπα να παώ σε μια από τις αγαπημένες μου. φρεσκαρίστηκα και βουρ για το αγαπημένο μου στουντιο χαχα.χαιρετίσματα με την τσατσά, περιμένω λιγάκι δίνω το ποσόν και μπαίνω στο δωμάτιο-ήμουν και από τους τελευταίους-πάντα δουλειά και εξυπηρετική το κοριτσάκι μας. λίγη ομιλία για την καθημερινότητα και όπως πάντα η κούκλα στο κεντρικό άπαιχτη-δεν χρειάζεται να λέω συνέχεια το πως και τι κάνει, απλά το κάνει με πάθος- ίσα που θα με φούντωνε η ατιμούλα. ανέκαθεν επόμενη κίνηση να την περιποιηθώ-ίσως λίγο παραπάνω εκείνη την μέρα- και βουρ η κοπελιά πάνω από μένα να βλέπω τα υπέροχα στηθη της να πάλλονται και να γινόμαστε ένα με τις κινήσεις μας.συνέχεια με ιεραποστολικό να βλέπω τους υπέροχο πρόσωπο της και να παίζουμε με ματιές.και αυτό που ήθελα το ξέρει και γυρνάει αμέσως για πισωκολήτο. με φούντωσε και αυτή η αγαπημένη αυτή την εβδομάδα και τελείώσα με τρελή δόση γαλήνης μέσα της( εννοείται με προφ).και σε αυτήν το 9 στις υπηρεσίες βάζω γιατί δεν δίνει κώλο, έτσι κι αλλιώς όλοι το ξέρετε ότι δεν δίνει αλλά σε κάνει να περάσεις τέλεια όσο καμία άλλη.παολάκι μου ευχαριστώ για όλα ,δεν ξέρω αν τα ξαναπούμε ελπίζω αν είμαστε καλά στο μέλλον..............................

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 09, 2009
Όνομα κοπέλας
Πάολα
X
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού