Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 142 10
Sex Studio 177075
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κατεβηκα Κυψελη για να συνατησω την περιβοητη Αγγελικη στο Δροσοπουλου 97, αλλα δεν ηταν εκει.



Ετσι λοιπον αναζητησα την τυχη μου στο κοντινο studio Lelas.



Οσο παραξενο και εαν ακουγεται ηταν η πρωτη φορα που πηγαινα.

Πολυ προσεγμενος χωρος. Καθαρος και ευγενεστατη η υπηρςεια, ολο χαμογελο με καλως οριζει.

"Εχετε ξαναελθει" μου λει.

"Πρωτη φορα" απανταω

"Πως μας βρηκατε ?" - "Απο το internet" της ειπα



Η Ναταλι ειναι- μου λεει - που εχουν γραφτει οι καλυτερες κρητικες και μου αναλυει τα προγραμματα.Πλουσια γκαμα που περιλεμβανε και πρωκτικο με 100 ευρω.

Μεσα στην ωρα ερχεται και Η Ναταλι.

Πολυ ομορφη κοπελα, ειδικα για τα γουστα μου.Χαμογελαστη, ευδιαθετη, Ξανθια, ψηλη, με ωραιες αναλογιες και πλουσιες καμπυλες.



Μπηκα φυσικα δινοντας το 50αρικο για την πρωτη γνωριμια.



Το δωματιο, επισης πολυ καθαρο, ανετο χωρις ομως νιπτηρα.



Σε λιγο η Ναταλι μπαινει.

Αρκετα φιλικη, με χαμογελο ξεκιναμε τις περιπτυξεις.

Χαδακια και φιλακια στο στηθος, και καραμελωμα στα @@λακια "χτυποντας τα" περισοτερο την γλωσσα παρα ρουφοντας.

Σκουφος και πιπα.

Εκει μου τα χαλασε λιγο. Χρησιμοποιουσε πολυ το χερι (μου τον επαιζε ουσιαστικα, εχοντας το κεφαλι στο στομα της).

Μετα απο λιγο της ζητησα να παρει το χερι της, δεν δυσανασχετησε και η κατασταση βελτιωθηκε αισθητα, μιας και απεδειξε οτι το κατεχει το αθλημα αλλα μαλλον θελει παροτυρυνση.



Ανεβε πανω μου. Πολυ καλη συμμετοχη, φιλοντας με στον λαιμο και γλυφοντας μου τα αυτια.Συνεχισαμαε με ιεραποστολικο, για να ελθει το τελος.

Μιας και δεν ειχε κοσμο, μιλησαμε λιγακι, για το καλοκαιρι, τα μπανια τις θαλασσες....

Δουλευει ολο πρωι και θα ηθελε να γυρισει και καποια απογευματα για να πηγαινει για ηλιοθεραπεια οπως μου ειπε.



Φευγοντας η υπηρεσια με ευχαριστησε, με ρωτησε εαν εμεινα ευχαριστημενος, και αφου της απαντησα "Ναι" συμπληρωσε:

"Θα σας ξαναδουμε ?"

"Οπωσδηποτε" ηταν η απαντηση μου....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 16, 2009
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού