Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 170 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 493568
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ηθελα εδω και καιρο να κανω μια καταθεση σε κανονικο στουντιο(οχι στουντελο)για να δω υπηρεσιες,χρονο στο δωματιο κλπ.Ετσι υστερα απο σχετικη αναζητηση στο σαιτ βρηκα εναν στοχο τη Μαρια την Ελληνιδα οπως διαφημιζουν.Μου αρεσε οπτικα οποτε διαβασα και μερικες κριτικες να δω τι παιζει περιπου και ο στοχος κλειδωσε.Η Μαρια ειναι μια μελαχρινη με μαλλι φουντωτο(στυλ Φουρειρα),λεπτο κορμι,βυζι μηδενικο με καβλορωγα ομως και τσιμπουκοχειλα σιλικονατα.Ετσι εφτασα στο στουντιο το οποιο διαθετει παρκιν δικο του.Ανεβηκα στον πρωτο οροφο και μπηκα στο σαλονι οπου η τσα2 μου παρουσιασε τη Μαρια και παραλληλα το προγραμμα της.Φυσικα επελεξα το απλο του 50αρικου το οποιο για τα οικονομικα δεδομενα των αυθεντικων μπουρδελιαριδων του Μεταξιου και της Φυλης φανταζει μεγαλο ποσο.Αλλα ειπαμε η καταθεση αυτη εγινε για ειδικο σκοπο.Το δωματιο ωραιο με ντουζιερα,πετσετα,παντοφλες,τηλεοραση κλπ.Παντως δεν εχουν να ζηλεψουν πολλα και καποια στουντελα του 20αρικου.Τεσπα εκανα το ντουζακι μου και περιμενα το μωρο.Ηρθε μετα απο λιγο ομιλητικη και προσχαρη.Εκατσε στο κρεβατι και αφου εβγαλε το εσωρουχο της,της εκανα επιθεση ρουφωντας τις ρωγες της.Στη συνεχεια αρχισε αυτη τα προκατ. με εμφαση και πολυ σαλιο στο γλυψιμο του κορμιου μου.Με εγλυφε απ τα αυτια μεχρι τα αρχειδια.Στο αρχειδογλύψιμο δεν τρελαθηκα μου εχουν κανει πολυ καλυτερο ακομα και στο δεκαρικο.Τα προκατ. κρατησαν καποια λεπτα και μετα λαστιχο για πιπα.Πιπα με λιγο δοντακι αλλα με καλουτσικη διαρκεια ,με mouthfucking κλπ.Στο σεξακι την καρφωσα σε ιεραποστολικη σταση με καλη συμμετοχη απο μερους της και συνεχισα στα τεσσερα οπου την καρφωνα για καποια λεπτα.Καθολη τη διαρκεια του ματς ελεγε διαφορα λογια"σκισε με,χυσε με κλπ κλπ" αλλα απο ενα σημειο και μετα φαινοντουσαν πολυ φεικ σαν να παιζει κασετα.Ολοκληρωσα με μαλακια απο μερους της και χυσιμο στα "βυζια" της περιπου.Στο δωματιο πρεπει να εκατσα κανα 15λεπτο μαξ οπως το υπολογισα με το ματι.Προς το τελος διεκρινα καποια σημαδια βιασυνης εμμεσα βεβαια αλλα υπηρξαν.
Εν κατακλειδι το συμπερασμα που εβγαλα απο αυτη την στουντιοκαταθεση του 50ρικου ηταν οτι:1)ο χρονος στο απλο προγραμμα δεν διαφερει ιδιαιτερα απ τα απλα μπουρδελα του 20αρικου,2)οι υπηρεσιες δεν συγκρινονται αν αναλογιστεις οτι για φουλ στο στουντιο θες κανα 80αρι ενω σε αρκετα ντελα με 20 παρεχουν φουλ.
Το value for money σιγουρα γερνει προς τα μπουρδελα/στουντελα.Ειχα να γαμησω σε στουντιο 11 χρονια και απο οτι ειδα τα στουντιο ειναι πεταμενα λεφτα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, baroc και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού