Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 190 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Νέος στο site αν και παλαιός στο σπόρ, αποφάσισα να γράψω κι εγω κάτι που θα κατατοπίσει και ίσως και βοηθήσει άλλους λάτρεις του σπόρ...
Η Γαλήνη δεν απέχει από τις φωτό, όμως όταν την αντίκρυσα ζωντανά μου έκανε εντύπωση το πόσο μικροκαμωμένη είναι, ήρθε και με παπούτσι φλάτ και όχι αυτό το τριώροφο τακούνι που φοράνε όλες... φορούσε και αρκετά ρούχα και θεώρησα ότι μπορεί και να κρύβει κάποιες ατέλειες που δεν θα φαίνονται στις φωτό της..Οχι ότι εντυπωσιάστηκα να πώ την αλήθεια,παρόλα αυτά πέρασα λόγω καλών κριτικών με πρόγραμμα 70 ευρώ με 69..Ηρθέ μετά απο μερικά λεπτά και φορούσε και τα τακούνια για να την δώ λέει και με αυτά, αλλά και πάλι μικρούλα μου φάνηκε...Λοιπόν, βγάζοντας τα ρούχα της εμφανίστηκαν δύο εκπληκτικές λαχταριστές και απίστευτες σε υφή βυζάρες που είχα να δώ χρόνια...Απίστευτα, φυσικά, τέλεια...το καλύτερο κομμάτι επάνω της με διαφορά...Η κοπέλα ήταν φιλική, θετική σε φιλάκια, στο 69 ήταν λίγο δύσκολη, άφησε να την περιποιηθείς κάτω αλλά στο θέμα της στάσης αυτής καθε αυτής ηταν αρνητική...Δεν της άρεσει είπε...μικρό το κακό, γενικά καλά προκαταρκτικά, ωραία πίπα, όλα καλά....και αρκετά κοινωνική....
Αξίζει και θα ξαναπήγαινα...αυτά από εμένα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 24, 2019
Όνομα κοπέλας
Γαλήνη
Μέλος
Εγγραφή:
28 Νοε 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
25
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, alladalla, ilarionas

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού