Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 143 10
Sex Studio 364255
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καλησπέρα σε όλους.

Παρότι με την Μαρίνα έχω βρεθεί πολλές φορές,πρώτη φορά της γράφω κριτική(η οποία τυγχάνει και πρώτη μου κριτική).
Πάμε από την αρχή.Το στούντιο σαν χώρος είναι ωραίο,καθαρό,αλλά δύσκολο στην πρόσβαση με τα μέσα.Η Μαρίνα είναι όμορφη κοπέλα,μαυρομάλλα,με ωραίο σώμα(με όμορφα σχηματισμένες καμπύλες).
Φτάνω στο στούντιο,αρχή της βραδινής βάρδιας και ήμουν ο πρώτος πελάτης,ενώ η Μαρίνα ήρθε αμέσως μετά από μένα.Επιλογή προγράμματος ισπανικού,πληρωμή παραβόλου και πρόσω ολοταχώς για το δωμάτιο υπ' αριθμόν 2(το οποίο έχει και τζακούζι,όχι οτι το χρησιμοποίησα).Μετά από ολιγόλεπτη αναμονή,έρχεται η Μαρίνα,στήνεται μπροστά μου και ξεκινάει να κάνει twerk(κάτι που μου αρέσει πολύ).Στη συνέχεια ξεκινάμε τα χαιδέματα και τριψίματα,ε δεν άργησε να μου σηκωθεί.Μου τον βάζει στις βυζάρες τις και ξεκινάει ένα ισπανικό μούρλια.Επόμενη φάση να μου βάζει προφυλακτικό με το στόμα και να κάνει μια καλή πίπα.Η συνέχεια είχε ιεραποστολικό και στήσιμο στα τέσσερα,όπου μετά από δυνατές πιστονιές με βρήκε το τέλος.Ολιγόλεπτο σόσιαλ,αποχαιρετισμός με φιλί στο μάγουλο και πριν να το καταλάβω ήμουν πάλι στο δρόμο προς επιστροφή.
Εν κατακλείδι,η Μαρίνα είναι μια πολύ καλή στο είδος της κοπέλα και τιμάει τα λεφτά που της αφήνεις.
Βαθμολογίες μεγαλύτερες δεν με αφήνει το σύστημα να βάλω,προφανώς επειδή είμαι νέοπας.
Ευχαριστώ που διαβάσατε την κριτική μου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 20, 2019
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα Σέρβα
Υπηρεσίες
Johnny Truelove
Μέλος
Εγγραφή:
26 Νοε 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
304
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, 6Y44

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού