Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 75 10
Sex Studio 91454
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Συνάντηση με την Κάρμεν και απο το σαλονι κιολας σε προϊδεαζει πως θα ειναι αρκετα ξινη.

Παρολα αυτα, επειδη το προσωπικο μου γουστο ελεγε πως η κοπελα ειναι μ#$αρα, περασα με το απλο.
Δυστυχως το απλο στο εν λογω μαγαζι ειναι στα 40€, που αμεσως δεν το καθιστα value for money.
Επισης να προσθεσω οτι η κριτικη ειναι για το playboy που βρισκεται ακριβως διπλα, το οποιο ομως δεν εχει καρτελα.

Η κοπελα ξεκινησε με περασμα σκουφιου χωρις να ειμαι σε στυση και ξεκινησε μια μετρια πιπα που αν δεν την σταματουσα, θα συνεχιζε για πολυ ωρα..
Στο σεξ ειχε μετρια προς καλη συμμετοχη αλλα απεφευγε να την ακουμπαω στο στηθος, το οποιο ειναι απο τα καλυτερα που εχει δει στην μικρη πορνοκαριερα μου. Φυσικο 2αρι+, αλλα δεν θελει να της το πιανεις πολυ... μεγαλο φαουλ καθως ειναι το δυνατο της σημειο.

Τα αγγλικα της ειναι σε καλο επιπεδο οποτε υπηρχε διαλογος, με αρκετα καλη διαθεση εκ μερους της, πραγμα που και εσωσε την ολη φαση.

Γενικο συμπερασμα:
Μια αρκετα ομορφη (για τα γουστα μου) κοπελα, η οποια ομως λεει αρκετα "μη". Στα 40€ εννοειται πως δεν ειναι καθολου value for money και λογικα δεν θα ξανα προτιμηθει. Οπως λεω και στον τιτλο... Απλά για να λέω οτι γα#$σα τέτοιο μ#$νι...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 11, 2019
Όνομα κοπέλας
Κάρμεν
Μέλος
Εγγραφή:
8 Αυγ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
119
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ST@Lone, παπας βενεδικτος θ΄, ilarionas και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού