Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 74 10
Sex Studio 176272
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
2η φορά στην Ηλέκτρα,μιας και αρκετοί συναγωνιστές έχουν πει καλά λόγια τον τελευταίο καιρό.
Μπήκε στο δωμάτιο χαμογελαστή και φιλική,τρίφτηκε πάνω στο κορμί μου και καύλωσα.
Η πίπα της σχετικά καλή,το ρούφαγε καλά και το έβαζε όλο μέσα,αλλά δε με κοιτούσε και ψιλοξενέρωσα..
Μετά από λίγο κάθισε πάνω μου αλλά κοιτούσε προς τα πίσω,επειδή έλεγε ότι δεν τη βόλευε από μπροστά..Χμμμ;
Πέρασε κανά δίλεπτο,και είπα να την πάρω στα 4..Λίγο αργά,λίγο γρήγορα,βόγγαγε μιας και το απολάμβανε..
Της ζήτησα βέβαια να ξαπλώσει αλλά αρνήθηκε γιατί είχε σπυριά (ίσως από βρώμικα σεντόνια σε γνωστό μπουρδέλο)
Συνέχιζα να την καβαλάω και από ένα σημείο και μετά ψιλοβαρέθηκα και μου πήρε μια απολαυστική πίπα..
Πάλι ξανά μανά,στα 4..μέχρι που χτύπησε την πόρτα η τσατσά γύρω στα 14-15 λεπτά..
Ξάπλωσα για να μου τον παίξει..Πήγα να τη φιλήσω στο μάγουλο αλλά τραβήχτηκε,δεν ξέρω γιατί..
Επειδή δυσκολευόμουν να χύσω ενώ είχε τελειώσει ο χρόνος,πήγε να βγει και καθώς έβλεπα τη γυμνή κορμάρα της,έχυσα..
Αυτά παίδες..


Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 19, 2019
Όνομα κοπέλας
Ηλέκτρα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
1.157
Πόντοι:
386
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, baroc, jimakos900

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Νοεμβρίου, 2019
Κατσικογάμης Εγάμησες 15 λεπτά το μωρό κι έχασες τη χούφτα σου?Χμμμ;
25 Νοεμβρίου, 2019
Φίλε Σπιρτούλη καλησπέρα. Την τελευταία φορά που είχα επισκεφτεί την Ηλέκτρα τον Οκτώβριο έδειχνε να μην έχει και τόσο όρεξη και να βιάζεται με τον χρόνο. Είχες γράψει και εσύ μία κριτική όπου δεν ήταν καλή. Εμένα μου άρεσε αρκετά σαν παρουσία. Μου προτείνεις να την ξαναδοκιμάσω;
26 Νοεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ*
Κατσικογάμης Εγάμησες 15 λεπτά το μωρό κι έχυσες τη χούφτα σου? Χμμμ;

* Παρακαλώ τους admin, αν μπορεί να γίνει διόρθωση. Αντί "έχασες" (που εκ λάθους γράφω στο σχόλιο) έχυσες.
Ευχαριστώ.
Καπέλο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3