Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 144 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δευτέρα βράδυ αποφασίζω, μετά από πολλή μελέτη σε κριτικές αρκετών συναγωνιστών, να επισκεφθώ το Στούντιο 94, αφενός μεν λόγω των εντυπωσιακών φωτογραφιών της Λϊντας και αφετέρου λόγω της σχετικά εύκολης για μένα πρόσβασης (μένω προς Πάρνηθα και ήθελα να αποφύγω το κέντρο). Τέλος πάντων, να μην σας πολυζαλίζω, βρίσκω άνετα να παρκάρω δίπλα στις γραμμές, η ώρα ήταν γύρω στις 9 το βράδυ. Ανεβαίνω στον 2ο όροφο, αν θυμάμαι καλά, κάτω η είσοδος ήταν ανοιχτή και με υποδέχεται μια ευγενική κυρία, μάλλον Ρωσικής καταγωγής. Ο χώρος αναμονής ήταν καθαρός, ευχάριστος, είχε ησυχία, δηλαδή δεν υπήρχε ψυχή... και ξαφνικά σαν αστραπή, πέρασε η εντυπωσιακή Λίντα. Μόλις πρόλαβα να δω ότι φορούσε ένα στριγκάκι και τίποτα άλλο. Τέλος πάντωώ, ήμουνα αποφασισμένος, οπότε δεν το σκέφτηκα περισσότερο, πήρα το πρόγραμμα το απλό, για να τη δοκιμάσω πρώτα, μην τα χαραμίσω τα επιπλέον... Η κυρία με ρωτάει αν θέλω να κάνω μπανάκι πρώτα, αλλά ήμουν κατάλληλα προετοιμασμένος και δεν ήθελα να χάσω ούτε δευτερόλεπτο... Μου λέει θα σε βάλω σε αυτό το δωμάτιο, που είναι δροσερό... Λειτουργούσε το κλιματιστικό, και όντως έτσι ήταν. Μπαίνω μέσα, παντού καθρέφτες, εκπαιδευτική τηλεόραση έπαιζε και χαμηλή μουσική από τα ηχεία. Μετά από λίγο δυναμώνει απότομα η μουσική και μπαίνει ο σίφουνας!

Η κόπέλα ήταν ορεξάτη, μου κατεβάζει το εσώρουχο και μου λέει "πιάσε ότι θές". Μου ήρθε λίγο απότομα, ήταν και η πρώτη μου φορά μετά από αρκετό καιρό και ψιλοψάρωσα...

Άρχισε τα χαιδέματα και σε λίγο μου φόρεσε προφυλακτικό και άρχισε την πίπα... Εγώ δεν ήμουν τελείως έτοιμος, οπότε και δεν την ευχαριστήθηκα. Πιο πολύ ασχολήθηκα να της βάζω δάχτυλο όπου ... έβρισκα μήπως και ...ανεβώ ψυχολογικά... Η Λίντα δεν έφερνε καμία αντίρρηση, ίσα ίσα που τελείως φιλότιμα με ρωτούσε αν ήθελα κάτι άλλο. Αφού αλλάξαμε πλευρές, πάνω κάτω, 69, χουφτώματα ασταμάτητα κλπ, χωρίς όμως να με φτάσει στα αναμενόμενα επίπεδα, κάναμε ένα διάλειμμα, ολιγόλεπτο για να πάρω ανάσα. Εκεί παρατήρησα ότι δεν ήθελε με τίποτα να με κοιτάζει κατάματα, όλο έριχνε τα μαλλιά της μπροστά καθώς επίσης και το στήθος της παρότι μεγάλο ήταν τελείως ψεύτικο στην αίσθηση. Μόνο ο κωλαράκος της με ανέβαζε... Κάποια στιγμή ήρθα επιτέλους σε ικανοποιητικό επίπεδο και την έστησα στα 4. Εκεί μου ζήτησε να κοιτάξω τον καθρέφτη για να δω τι της κάνω, αλλά αυτό δεν ξέρω γιατί με χάλασε και δεν μπόρεσα να τελειώσε. Ουσιαστικά έφαγα ένα πλήρες 30λεπτο με πολλή προσπάθεια και από τους δύο, χωρίς όμως να επιτευχθεί ο αντικειμενικός σκοπός...

Πάντως η κοπέλα ήταν φιλότιμη... Θα προσπαθήσω να ξαναπάω για να μου φύγει το ...βάρος...

Ως συμπέρασμα θα ήθελα να τονίσω ότι η κοπέλα διαβάζει τις κριτικές, ξέρει ότι κάποιοι λένε ότι είναι βιαστική και προσπάθησε τουλάχιστον με εμένα να αλλάξει συμπεριφορά. Όμως δεν έχει GFE χαρακτηριστικά. Πάντως κάνει το λέω και πάλι φιλότιμη προσπάθεια να σταθεί στο χώρο. Όποιος θέλει μπορεί να δοκιμάσει και να συνεισφέρει...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 11, 2009
Όνομα κοπέλας
Λίντα (2)
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
26 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού