Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 128 10
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Πριν πάω στα σφαγεία πέρασα από Βαρδάρη και ήταν ανοιχτό το πράσινο γωνιακό Σαπφούς. Έριξα μια ματιά και είχε δύο κοπέλες κάτω του μετρίου οι οποίες έκαναν και τρίο με 50 όπως είπε η τσατσά. Πολλά είναι για υπηρεσίες Μεταξουργείου και κάτω. Αφού είδα ορισμένες στον μύλο πέρασα με Δανάη, κατά δήλωση της Ελληνίδα Κεφάλι σε τοίχο! και πήρα το χαλαρό και ισπανικό με 40 Κεφάλι σε τοίχο!. Η κοπέλα μελαχρινή λεπτή με ωραίες αναλογίες και 2αρι βυζί καλοστεκούμενο. Είχα υποψία ξεπέτας μόνο και μόνο που μου την παρουσίασε η Αθηνά, το αρχικομοδίνο του μύλου. Κριτικές δεν θυμόμουν για την κοπέλα αλλά θυμόμουν κάποιες θετικές για τον εν λόγω οίκο. Προκαταρκτικά μηδέν, τηλετσιμπούκι σε πεσμένο, πήρε τέτοια θέση ανάμεσα στα πόδια μου που έφτανα ίσα ίσα το κεφάλι της να πιάσω, αλλαγή δύο στάσεις και τελείωμα για να φύγω. Τελείωσα μόνο επειδή ήμουν πολύ φορτωμένος. Μου είπε ότι οι άλλες δύο που έρχονται αργότερα κάνουν τρίο ενώ αυτή δεν κάνει. Μετά που διάβασα κριτικές κατάλαβα την μαλακία που έκανα, άλλα 40 στο κουβά...
Να περνάμε καλά και καλά γαμίσια!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 06, 2019
Όνομα κοπέλας
Δανάη
Geokoro
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.810
Πόντοι:
1.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 al pacino, παπας βενεδικτος θ΄, ilarionas και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού