Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Τακτικος πελατης εγινα στο λαςβεγκας.!! Χμμμ; Μεσιμεριανη τσαρκα, και αφου ειδα μερικα τεμαχια, γυρισα εδω οπου ειχα δει την Αννα να ξεπροβαλει απο το κουζινακι με φορα παρτιδα εξω τα ωραια μεγαλουτσικα φυσικα οπως αποδηχτηκε βυζακια της, πιπινακι αδυνατο με σγουρο καστανοξανθο μαλακι. Πληρωσα για το μουνακι της στα 40€ Το μωρο ηρθε ευδιαθετο στο δωματιο και αφου το πασπατεψα στα ορθια ανεβηκε πανω στο κρεβατι ορθια και μου εφερε το μουνακι της στο στομα μου, το εγλυψα ετσι λιγο στα ορθια και το ξαπλωσα να το ευχαριστηθω, πεντακαθαρο ωραιο σχηματακι, τα βυζακια της ειναι πανεμορφα νεανικα, τα εγλυψα και τα ρουψηξα αρκετα, ξαπλωμενη ψιλοχανονται, αφου μου μου εκανε μια μετρια προς καλη ανουσια πιπα την ανεβασα απο πανω, οπου τα βυζακια της ειναι λαχταριστα, το τελος ηρθε ιεραποστολικα με τα ποδαρακια της στα ορθια ενωμενα να μπενοβγενω στο στενο μουνακι της...
Καλη περιπτωση η Αννουλα, χαμογελαστη και παιχιδιαρια, εδειξε να ξερει τι θελω και πως να μου το δωσει, θα ξαναπροτιμηθει στο μελλον σιγουρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 23, 2019
Όνομα κοπέλας
Άννα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.276
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gianpaolo, Galinickos, ilarionas και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Νοεμβρίου, 2019
δε την έχω πετύχει ρε γμτ...πότε δουλεύει?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1