Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ιωαννα, την εψαχνα καιρο και την πετυχα ξανα εδω ενα βραδυ, οποτε χωρις σκεψη πηρε το 50αρικο η τσατσα και περασα μεσα. Η Ιωαννα παραμενει τουμπανακι με τα μικρα φουσκωτα βυζακια της, τις μπουταρες τις και την κωλαρα της, ωραιο κοινο καυλιαρικο προσωπακι, Ελληνιδα οπως δηλωνει υπαρχει καλο σοσιαλ ταιμ και λες και καμια κουβεντα παραπανω, γλυκια φονουλα που σου μενει, στα του δωματιου ειχαμε χαμουρεματα και τριψιματα στα ορθια, στο κρεβατι ανταποκριθηκε πολυ πιστευτα στο γλυφομουνι που της εκανα στο ωραιο μουνακι της και η πιπα της προς τα εμενα ηταν πολυ καλη υγρη με μπολικο ντιπ, για γαμισι ξεκινησαμε στο κρεβατι και τελειωσαμε πανω στο μασαζοκρεβατο που υπηρχε στο δωματιο.
Την Ιωαννα την ξαναπληρωσα μετα απο μερικες μερες ξανα στο ιδιο σπιτι, γενικα εχει μπει στα στανταρακια μου, με αφηνει πληρως ικανοποιημενο, εμφανησιακα δεν ειναι η μουναρα, αλλα μπορει να γινει αν χασει κανα κιλακι, εγω την προτιμαω και ετσι, ντυμενη θα ειναι τουμπανο με κανα κολλητο, να την βαλεις στην παραλια να την απλωνεις λαδι να σου γινει πετρα.!!...οποιος περασει το παρουσιαστικο του σαλονιου, μεσα στο δωματιο θα περασει καλα...ελεγε θα εκανε μια παυση διαρκειας ξανα, και δεν θυμαμαι αν υποθηκε ποτε θα ξαναγυρησει στην αρενα της πληρωμενης ιδωνης...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 04, 2019
Όνομα κοπέλας
Ιωάννα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.276
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Galinickos, ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19, ilarionas και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Σεπτεμβρίου, 2020
Φίλε μου,
είναι η Ιωάννα που δούλευε στο Godiva?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1