Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 566732
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πρώτη φορά με την ζανεταρα, δεν ήξερα τι εχανα τόσο καιρό ο μαλακάς!
Το κορίτσι στάζει καυλα, ναζιάρα και πουτανιαρα.
Απλο πρόγραμμα, ντουζ, μικρή αναμονή. Μπαίνει η ζανετ κορμί λαμπάδα, πρόσωπο προστυχο, φουσκωμένα χείλη που σε προιδεαζουν για δυνατο τσιμπουκι, στήθος φυσικό, μεγεθος χουφτας( το πιπιλισα σαν μπιμπελο) και φυσικά η στρογγυλή κωλαρα.
Πιπα καλή, αισθησιακή, πέρασμα από @@ και άρχισε να ρουφάει και όταν με κοίταξε με τις ματαρες τις ενώ είχε το πουτσο μου στο στόμα της η καυλα βάρεσε κόκκινο!
Την γυρνάω στα 4, σεξυ στήσιμο και αρχίζω να σπρώχνω,, χουφτωνα κωλαρα, επιδερμίδα γάλακτος γι αυτό ελαφρά χαστουκακια. Ανέβασμα ταχύτητας δυνατά καρφώματα πατωνω στη μουνα της και τα χυνω όλα μέσα, περιμένω και την τελευταία στάλα τον βγάζω και μου κόβονται τα πόδια, είχα να ευχαριστηθω τέτοιο γαμησι καιροΝαι!
Η ζανετ έκατσε για λίγο στην αγκαλιά μου με αποχαιρέτησε και πριν φύγει είχα ξανακαυλωσειΧμμμ;
++τρομερό στρωμα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 02, 2019
Όνομα κοπέλας
Ζανέτ
Μέλος
Εγγραφή:
3 Νοε 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
80
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Obi-Wan(1), lecastel, nikos9595 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Νοεμβρίου, 2019
Συμφωνώ ότι στάζει καύλα.δεν την εχω δοκιμάσει αλλά τελευταία που βγήκα απο το δωμάτιο την είδα που ήταν έξω κ μιλαγε με την κοπέλα πάνω ήταν γυμνή κ έπαθα την πλάκα μου. οι φώτος την αδικούν
04 Νοεμβρίου, 2019
Ζαννετάρα ..... η βασίλισσα των Studio, εκτός συναγωνισμού πολλά χρόνια τώρα.....η μόνη κοπέλα στο χώρο που μπορείς άνετα να την πάρεις μία και δύο ώρες χωρίς να κλάψεις τα λεφτά σου.... να είσαι πάντα καλά κουκλάρα ....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2