Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Περασμα κατα τις 12 το βραδυ και μπαινω μεσα στα βιαστικα για να συναντησω την ανιτα μου.Βγαινει εξω το κοριτσι με χαιρεταει ξεκιναω να την πιανω γιατι δεν προλαβαινομουν και μου λεει μην με ποιανεις μου ερχεται περιοδος.
-Θα μπεις μου λεει
-Εννοειται της λεω
Μπαινω μεσα στο δωματιο μου λεει οκ σε 5 λεπτα ερχομαι με κοιταζει με λαγνο βλεμμα και φευγει.Ερχεται η τσατσα μετα χαμογελαστη και της δινω τα 40 ευρω.Εισοδος της ανιτας μετα απο 3 λεπτα και της την πεφτω στα ορθια γυμνος ετσι οπως ειμαι παω απο πισω της ενω αυτη ειναι με τα εσωρουχα ακομα και βαζω τον π**τσο μου στα κ***μαγουλα της αναμεσα.Αρχιζει και κουνιεται το μωρο πανω κατω ετσι οπως ειμαι σηκωμενος μου ρθε εκεινη την ωρα να την Κατσικογάμης στα ορθια.Ξαπλωνουμε λεει θες να με γλυψεις της λεω εννοειται την ξαπλωνω και αρχιζω να την γλυφω και βγαζει κατι ωραιες κραυγουλες αχ ναι,αχ και βαχ το κοριτσι μου εποιανα και τα βυζακια της και μετα απο 2 λεπτα ηταν η σειρα της ξεκιναει κατεβαινει προς τα κατω και την λεω που ειναι το βλεμμα σου με κοιταζει ολο ναζι και κακο αυτο το βλεμμα της με τελειωνει οποτε το κανει,και την λεω αυτο ειναι ετσι!Στην συνεχεια την βαζω κατω για ιεραποστολικο της ανεβαζω και τα ποδαρακια πανω και αρχιζουμε,μετα δυνατο σφυροκοπημα στο doggystyle που κουνιοταν ολο το κρεβατι με την μωρακλα μου και η 3η σταση που ηταν αυτη απο πανω μου που η κοπελια το κατεχει.Το τελος ηρθε στην συναντηση μας για 40 ευρω σε 24 λεπτα μιας και η Ιωαννα προσπαθησε μς φτυσιματα και με οτι μπορουσε να με τελειωσει πιο γρηγορα.Χαιρετηθηκαμε φιληθηκαμε και εχω βαλει στο μυαλο μου οτι θελω να κανω τριο μαζι της να δουμε ποιον συναγωνιστη θα βρω που θα θελει...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 19, 2011
Όνομα κοπέλας
Ιωάννα
Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
79
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Terrano, ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Οκτωβρίου, 2019
Ανίτα την λένε ή Ιωάννα?
(Updated: 19 Οκτωβρίου, 2019) 18 Οκτωβρίου, 2019
Τυπε απο το 2011 τωρα θυμηθηκες εσυ να γραψεις κριτικη ασε που το 2011 δε πρεπει να ταν καν εδω κιολας η Ιωαννα
19 Οκτωβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ειναι δυνατον να γραφω για το 2011???μπερδευτηκα 11-10-19 εγινε η επισκεψη
19 Οκτωβρίου, 2019
Εντάξει ραπτορα καταλαθος το πάτησα σίγουρα.. Και εσύ ρε φίλε παντρέψου την, πολύ πάθος μιλάμε Μεγάλο χαμόγελο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4