Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 65 10
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λίγες μέρες πριν ξαναπήγα σε αυτό το ευλογημένο μέρος με τα κόκκινα φωτάκια. Έχοντας μάθει τις κοπέλες ήθελα να ξαναδοκιμάσω την Σάντρα ξανά που την είχα πάρει μια άλλη φορά με απλό πρόγραμμα. Έτσι μπήκα στην Σάντρα 50 ευρώ γυμνό και στάση 69.
Περίμενα λίγο μέχρι να τελειώσει με τον άλλον πελάτη και οταν μπήκε μέσα μαυρομαλα με πολύ ωραίο σώμα και σχετικά κοντουλα. Άρχισε να κάνει μπάνιο και ενώ την έβλεπα φτιαχνομουνα, ήρθε για αρχή κατευθείαν σε στάση 69 πίπα αρκετά καλή με βαθιά διείσδυση ενώ εγώ εγλειφα με λύσσα το τρυφερό απαλό μουνακι της. Στην συνέχεια μου έκανε λίγο ακόμα πίπα και άρχισε να με καβαλάει αρκετά δυνατά . Την ξάπλωσα και άρχισα να την γαμαω από πάνω η κοπέλα της άρεσε πολύ και φαίνεται ότι της αρέσει πολύ ο πούτσους. Τέλος την γύρισα στα τέσσερα και ενώ την γαμουσα χαλαρά άρχισε να μου πετάει βρωμολογα, έτσι μες την γκαυλα που είχα την ξεσκισα το ωραίο σκληρό κωλαρακι της ώσπου ήρθε και το τέλος. Ενώ τελειώσαμε μου είπε ότι τελείωσε λίγο και αυτη. Η Σάντρα είναι μια πολύ καλή περίπτωση μπορεί να χάνει λίγο όταν βγαίνει έξω αλλά διψάει για γαμησι και φαίνεται αυτό στο δωμάτιο σίγουρα θα ξαναπάω και την συστεινω 100%.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 12, 2019
Όνομα κοπέλας
Σάντρα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
12 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
183
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ST@Lone, astakos, SMPA και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Οκτωβρίου, 2019
αδερφε ετσι οπως τα λες ειναι η κοπελα ειναι ερωτας μπραβο για τα ομορφα λογια σουΧαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1