Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 128 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Σην εμφάνιση της Βερόνικας δε θα αναφερθώ γιατί έχουν γίνει περιγραφές σε προηγούμενες κριτικές.
Κυριακή απόγευμα η τσαρίνα έλειπε, η Γαλήνη μάλλον έφυγε νωρίτερα, η Λάρα είχε κόσμο και κατέληξα στη Βερόνικα χωρίς να έχω διαβάσει κριτικές κρίνοντας μόνο εμφανισιακά.
Πέρασα με το απλό των 30 €. Ήρθε σχετικά γρήγορα δεν είχα προλάβει να ξεντυθώ, έκανα ένα ντους στα γρήγορα γιατί είχα ιδρώσει και όταν βγήκα με περίμενε γυμνή στο κρεβάτι. Εκείνη τη στιγμή συνειδητοποίησα ότι δεν ίδρωσα απ' το περπάτημα αλλά επειδή το δωμάτιο ήταν φούρνος. Μου λέει ζέστη έχει και τη ρωτάω το κλιματιστικό δε δουλεύει; Μου λέει ότι δεν έχει το χειριστήριο. Άρχισε να με χαϊδεύει ενώ εγώ χούφτωνα τις βυζάρες της και όταν σηκώθηκε το εργαλείο πέρασε την καπότα. Η πίπα της ήταν άθλια με πολύ χέρι και στο στόμα έβαζε μόνο το κεφάλι. Στη συνέχεια ανέβηκε πάνω μου χωρίς να κάνει τίποτα το ιδιαίτερο. Μετά αλλάξαμε σε ιεραποστολικό όπου έκλεισε τα μάτια και έβαλε τα χέρια της στην κοιλιά μου σαν να κρατούσε αντίσταση και κάποια στιγμή ψιθύριζε έλα, τελείωσε. Μετά από λίγο κι ενώ η ζέστη στο δωμάτιο ήταν αφόρητη μου έπεσε και βγήκα. Μου είπε θα πει στην τσατσά να βάλει το κλιματιστικό, αλλά επειδή μου έπεσε θα αργήσουμε τα γνωστά (δεν ξέρω αν περίμενε άλλος). Άσ' το να πάει στο διάολο της είπα και έφυγα χωρίς να χύσω. Πραγματικά αυτή η συνεύρεση ήταν μαρτύριο.
Διαβάζοντας 2 καλές κριτικές που έχει έμεινα έκπληκτος. Τι να πω;

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 29, 2019
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
267
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ilarionas, crucifix

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού