Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824410
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Κατα τις 12 παρα χθες το βραδυ επισκευτηκα το συγκεκριμενο στουντιο οπου αφου με υποδεχτηκε η τσατσα μου παρουσιασε τη Σοφια, ενα γλυκο κοριτσακι γυρω στα 23 με αδυνατο σωματακι ωραιο φυσικο 3αρι βυζι ξανθα μαλλια.

Φορουσε ενα μαυρο στριγκακι και ενα μαυρο σουτιεν και ο πειρασμος ηταν τεραστιος.

Πληρωσα τη τσατσα και μπηκα στο δωματιο, σε λιγο ηρθε η Σοφια οπου σε πολυ καλα Ελληνικα αφου με χαιρετησε με ενημερωσε οτι ειμουνα και ο τελευταιος πελατης και ο χωρος ειναι ολος δικός μας.

Αφου ηρθε διπλα μου αρχισε να μου σηκωνει το ηθικό με τα χαδια και τα ναζια της κανοντας μου ενα ελαφρο μασαζακι στο στηθος και στα πόδια. Φτανοντας προς τα κατω ξεκινησε μια καλη πιπούλα πολυ αισθησιακή και καβλωτικη.Την εβαλα σε σταση 69 οπου χαρηκα το τρυφερο μουνακι της και την ξαπλωσα πλαι μου οπου της το εβαλα πλαγιαστα και αρχισα να την γαμαω.

Σε λιγο την εβαλα να κατσει απο πανω μου και στο τελος για να τελειωσω την εστησα στα 4 οπου και άλωσα το στενό κωλοτρυπιδάκι της μεχρι τέλους.

Καθόλη τη διαρκεια με κοιταζε και μου μιλούσε πραγμα που με εκανε ακομα πιο ανετο και μου εδωσε την ανεση να παρω ακομα πιο πολλες πρωτοβουλίες πάνω της.

Οταν τελιωσα εκατσε λιγο και μουπιασε τη συζητηση ενω μου εβγαλε προσεκτικα τη καποτα με ενα μαντηλάκι.

Με καληνυχτησε και εφυγε γυμνή απ το δωματιο.

Αν θα την ξαναέπαιρνα?

Συγουρα ναι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 08, 2009
Όνομα κοπέλας
Σοφία
Μέλος
Εγγραφή:
21 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού