Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 190 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά από μία "κρύα" συνεύρεση την προηγούμενη βδομάδα με την Βουλγάρα Αμαριλλης στο Paradise δεν έμεινα ευχαριστημένος και ήθελα να βρω κάτι καλύτερο.. Τελικά μετά από πολύ ψάξιμο κατέληξα σε μια από τις τελευταίες κοπέλες που ήρθαν στην γνωστή αλυσίδα
Άννα από το Saint Petersburg (λογικά από ένα χωριό κοντά στην πόλη )..ύψος αρκετά καλό πάνω από ένα 1.70 αφού όταν ήταν με τα τακούνια με περνούσε κι εγώ είμαι στο 1.85 Χμμμ; ..Σώμα πολύ ωραίο για τα γούστα μου ούτε να γέρνει προς το παχουλό ούτε στο αδύνατο ότι πρέπει για να πιάνεις και να βγάλεις γούστα ..με 40 ευρό απλό πρόγραμμα ήταν πολύ δεκτικη χωρίς ούτε μια στιγμή να πει για χρόνο το αντίθετο με άφηνε σχεδόν να κάνω εγώ ότι θέλω στο ματσάκι εκτός από φιλιά.. Πίπα τα πήγε αρκετά καλά έβαζε αρκετά μέσα και την άφησα να κάνει την δουλειά περνει πολλά thumbs up συγκριτικά με άλλες ιερόδουλες που τις προτρέπεις πιο deep και βάζουν μέχρι την μέση η Αννούλα αντίθετα έκανε πολύ καλή προσπάθεια αν και δεν ήμουν όρθιος ήμουν στάση γονατιστός στο κρεβάτι ίσως αυτό να βοήθησε.. Στο σεξ ακόμα καλύτερα τα πράγματα στηνόταν πολύ ωραία ειδικά στη στάση Κατσικογάμης επηδει δεν ξέρει λέξη ελληνικα παρά μόνο τα βασικά αγγλικά έριξα της έριχνα κάτι λέξεις λίγο αναρμοστες αλλά εντάξει σε οριακό σημείο γενικά ήταν φάση και χημεία που με έφτιαξε αρκετά και έτσι πέρασα πολύ καλά και σίγουρα θα υπάρχει μια επαναληπτική πολύ σύντομα Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 30, 2019
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
Crucifix4
Μέγας
Εγγραφή:
15 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
7.447
Πόντοι:
4.766
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Jiger, kostkast και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Οκτωβρίου, 2019
Αυτο το σχολιο για την Αμαριλλης...μεγαλη αληθεια
03 Οκτωβρίου, 2019
Αελφούλη λες "εκτός από φιλιά"
και φράφεις Υπηρεσίες κοπέλας: Γλωσ/λα...Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
03 Οκτωβρίου, 2019
Φίλε Gallas έχεις δίκιο αλλά πήρα το απλό πρόγραμμα και δεν έχει άλλη επιλογή σε υπηρεσίες..καλύτερα να το άφηνα κενό
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3