Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ειχα να την δω ενα χρονο καθως είχε κατλεβει Αθήνα,και να πω την αληθεια οι υπολοιπες δεν μπορουν να προσφερουν αυτα που μπορει να προσφερει η Ιωαννα.Μαζι με την Νατασσα,η Ιωαννα αποτελουν τις 2 τελευταιες κατ'εμε αναπομειναντες στα σπιτια που μπορουν να σου προσφερουν στιγμες που τιμουνται τα λεφτα που δινεις.Εισοδος λοιπον στο Las Vegas εκεινη την ωρα ηταν ακομα οι δυο με το που μπηκα αντικρυσα την αγαπη μου μετα απο 1 χρονο.Πιο αδυνατη αλλα οχι αυτο το σκιννυ που δεν μαρεσει με τα πιασηματα της,με σουτιεν αυτη την φορα και ισια μελαχρινα μαλλια με το που μπηκα λοιπον με καταλαβε,εισοδος λοιπον στο δωματιο με προγραμμα των 40 ευρω κανε ενα ντους μου λεει η 2τσα και θα ρθει η Ιωαννα εντονη ανυπομονησια και μετα απο 5 λεπτα ερχεται η Ιωαννα με το που μπαινει ανοιγει την πορτα και πηγαινω απο πισω της και την αγκαλιαζω καλε εσυ μου λεει τρεμεις την λεω που χαθηκες εσυ την λεω απο την ανυπομονησια ειναι την λεω,ξεκιναμε με φιλια σε ολο το σωμα της προκαταρτικα και μετα κατεβαινει πιο κατω για να μου παρει πιπα οχι μωρο μου την λεω ελα να ξαπλωσω.Με το που ξαπλωνω ξεκιναει την μοναδικη πιπα της και λεω πω ρε μωρο μου αυτη η πιπα σου με τρελαινει ξεκιναει γελαει η τρελη μου,συνεχιζει αισθησιακα να γλυφει και την λεω που ειναι το βλεμμα σου και εκεινη την ωρα ενω τον εχεις μεσα στο στομα της μου ριχνει ενα βλεμμα που ειναι ικανο να σε κανει να τελειωσεις.Τωρα την λεω κατσε να σε γλυψω εγω μου λεει απλο δεν πηρες οχι την λεω με 40 ευρω πηρα προγραμμα,σιγουρα μου λεει ναι την λεω ρωτα και την τσατσα αφου την ρωτησε την αλλη την χαζη την τσατσα που την εγραψε αντι για 40 ευρω οτι πηρα προγραμμα με 30 ευρω και λυθηκε η παρεξηγηση ξαπλωσα το μωρο μου για να το γλυψω το νυνακι της.Το θεαμα με τα βυζακια της ηταν φανταστικο ετσι μωρο μου λεει παιξε με την κλειτοριδα αφου τελειωσα με το γλυψιμο την εστησα για ιεραποστολικο και εκει της εδινα φιλακια και με κοιταζε με παθος η Αλβανιδα μου.Στην συνεχεια την εβαλα στα 4 για δυνατο πισωκολλητο και την εριχνα σφαλιαρες στον υπεροχο κωλο της και εβγαζε κραυγες και ελεγε ετσι μωρο μου συνεχισε και την εβαζα οσο πηγαινα για ξαπλωτο πισοκωλλητο αλλη αισθηση μαγκες με την ιωαννα.Η συνεχεια ηταν με cowgirl και αυτη απο πανω μου να την ποιανω τα βυζακια και αυτη να χαμογελαει και να κουνιεται περα δωθε ετσι οπως το κατεχει.Καπου εκει ηταν η ωρα για να τελειωσω κατι που με υπενθυμισε η ιωαννα 2 φορες και εβγαλα την καποτα στην αρχη ηταν αυτη ξαπλωμενη και επαιζε το νινακι της για να με κανει να τελειωσω και στην συνεχεια ειμασταν αγκαλιασμενοι και την αγκαλιαζα σφικτα και τελειωσα στα βυζακια της.Με χαιρετησε φιληθηκαμε και της ευχηθηκα καλη αρχη.Το συπερασμα ειναι αυτο που εγραφα στην αρχη οτι δηλαδη στα στουντιο οσο περνανε τα χρονια ειναι ελαχιστες αυτες που τιμουν τα λεφτα μας και την δουλεια τους και θελουν ο πελατης να περασει καλα.Ευτυχως γυρισε η Ιωαννα μετα απο ενα χρονο αποχης και εως τωρα για τα δικα μου στανταρ αυτη την εποχη ειναι η μονη καλη επιλογη ορματε μαγκες μου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 24, 2019
Όνομα κοπέλας
Ιωάννα
Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
79
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 crucifix, nnikitas1969, ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Σεπτεμβρίου, 2019
Η γνωστή Ιωάννα από το godiva? Το πρωκτικό πόσο το χρεώνει;
02 Οκτωβρίου, 2019
δεν κανει φιλε...ουτε ελευθερο στοματικο...ουτε παρτουζα
14 Οκτωβρίου, 2019
ποιος θελει να κανουμε τριο μαζι της?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3