Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 27 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Μπιάνκα είναι για μένα μία από τις καλύτερες κοπέλες στα Studio (για μένα είναι η καλίτερη). Επειδή είμαι νέος στο site η βαθμολογία την αδικεί. Συμμετοχή / διάθεση και Σχέση απόδοσης /τιμής θα έβαζα 10 και λίγα είναι.Σήμερα την επισκέφθηκα στις 12:30 και όπως πάντα έφυγα χιλιοευχαριστημένος και με ένα χαμόγελο να. Δεν μπορώ να είμαι αντικειμενικός με την Μπιάνκα γιατί την ξέρω αρκετό καιρό με γνωρίζει κι εκείνη αρκετά και περνάμε πάντοτε πάρα πολύ καλά. Εγώ νομίζω καθέ φορά που πηγαίνω ότι επίσκεπτομαι την κοπέλα μου και όχι κάποια που επαγγελματία.Είναι πολύ γλυκειά κοπέλα με ωραίο σώμα και με πιασίματα, σύμφωνα με τα δικά μου γούστα, πάντα ευγενική και χαμογελαστή, δέχεται και δίνει φιλάκια συμετέχει πολύ στα χάδια και στο γλύψιμο που μου αρέσει πολύ (της αρέσει πολύ να την χαϊδεύουν και να την γλύφουν πεσμένη μπρούμητα), τελειώνεις και δεν φεύγει αμέσως, σαν κάποιες άλλες,αλλά θα μιλήσει για λίγο μαζί σου , θα σε αποχαιρετήσει πάντα με ένα γλυκό φιλί και θα δώσετε ραντεβού για την επόμενη φορά.Πάρκινγκ έβαλα υψηλή βαθμολογία διότι είναι κοντά στην Ομόνοια και πας με τα πόδια αλλά και διότι δίπλα υπάρχουν δύο Parking.Το δωμάτιο που διαλέγω εγώ (μόλις μπαίνεις δεξιά) είναι μεγάλο και πολύ καθαρό.Μπιάνκα είσαι η πρώτη, σήμερα περάσαμε καλά και ανυπομονώ πότε θα σε ξαναδώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 08, 2009
Όνομα κοπέλας
Μπιάνκα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.213
Πόντοι:
2.972
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού