Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 100 10
Sex Studio 108157
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μολις ειχε αλλαξει ηβαρδια και πηγα να δω τη βερονικα στο venus.πολυβυζι ενδυκνηται για βυζολαγνους.λεω ας παω στη φριξου μπαινω στο ενλογω μαγαζι και η υπηρεσια μου ειπε οτι εχει καινουρια κοπελα απο ουκρανια την Αλεξανδρα.βγεναι το μωρο καστανοξανθο με καλες αναλογιες και λιγο μεγαλη αλα σφικτη κωλαρα.εχει μια ελια στο δεξι μαγουλο και τατουαζ στο αριστερο χερι απο τοναγκωνα και κατω απο τηνεσωτερικη μερια,δεν το σκεφτηκα καθολου και μπηκα,σε λιγο ερχεται το μωρο ειναι 23 απο οτι μου ειπε στα αγγλικα και αρχιζει να με φιλαει στο λαιμο και στη συνεχεια να πηγαινει προς τα κατω περναει προφυλακτικο και μου κανει μια πιπα βαθεια μεχρι πνιγμου.μου εκανε εντυπωση το οτι ενω πνιγοταν συνεχισε να με τσιμπουκωνει.την σταματαω γιατι σιγουρα θα εχυνα και την βαζω να κατσει απο πανω.κουνιοταν σε γρηγορο ρυθμο ενω εγω της εριχνα σφαλιαρες στην κωλαρα της.την γυριζω στηνεται στα τεσσερα και συνεχιζω νατην γαμαω δυνατα οπου και τελειωσα μεσα της.να πω ακομη οτι σε ολη την διαρκεια που την γαμουσα με παροτρινε να την γαμησω ακομη πιο δυνατα λεγοντας yes yesΝαι! πεσανε και μερικα γλωσοφιλα.η κοπελα ειναι ευγενικη την γαμας οπως θελεις ειναικαθαρη με σφικτο σωμα και ωραιο κωλο δεν σου λεει μη και μη δεν βιαζεται δεν ειναι ξεπετα και κοιταζει να σε ευχαριστισει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 22, 2019
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
1.253
Πόντοι:
1.076
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, dourosladers, Humax και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Νοεμβρίου, 2019
Που πηγε αυτο το μωρο? Δεν μπορω να το βρω. Εφυγε απο εκει?
27 Νοεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν ξέρω φίλε και εγώ την ψάχνω. Την υπηρεσία που ρώτησα μου είπε ότι δεν δουλεύει συνέχεια και ότι γύρισε πρωινή.παντως έχω καιρό να την δω.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2