Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 180 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ειχα διαβασει πολλα κατα καιρους για την Ζλατα και συναγωνιστες μου ειχαν μιλησει με καλα λογια.

Δεν ηταν απο τις πρωτες επιλογες μου στην λιστα των κοριτσιων που ηθελα να "τιμησω" αλλα μιας και οι συγκηρίες με εφεραν κοντα στο εν λογω studio και ξεροντας απο το πρόγραμμα οτι δουλευει η Ζλατα ειπα να μην χασω την ευκαιρια.

Βραδυ Πεμπτης λοιπον, μολις ετυχε να αλλαξει η βαρδια γυρω στις 23:30

Η ευγενικη υπηρεσια μου παρουσιαζει την Ζλατα.

Δεν ειναι ο τυπος της γυναικας που με τρελένει.

Ειναι αδυνατη θα ελεγα, milf, ξανθια, με σιλικονατο πεταχτο στηθος, σπασμενο σχετικα προσωπο.

Αν την εβλεπες στον δρομο, ενδεχομενως να μην την πρόσεχες.



Κατι μου ελεγε ομως να μπω. (Πρωτος πελατης-εκανα σεφτε....)

Και μπηκα. Αυτη την φορα το δωματιο ηταν πολυ ευρυχωρο (σε αντιθεση με την φορα που γνωρισα την Ρομινα) πεντακαθαρο με νιπτηρα και TV.



Σε λιγο ερχεται η Ζλατα.

Πολυ φιλικη με καλησπεριζει, γδυνεται, συστηνομαστε.

Αρχισε με πιπιλισμα στο στηθος πολυ αισθησιακο και χαδακια. Αφου το εργαλειο αρχισε να ανταποκρινεται, εβαλε το σκουφακι, και αρχισε το κλαρινο.

Περιμενα κατι καλυτερο. Δεν ασχοληθηκε καθολου μετα μπαλκια και την γυρω περιοχη, αλλα επικετρωθηκε στην κρεατοβεργα.

Πιπα αρκετα καλη, καλη χρηση της γλωσσας, deep throat με ταυτοχρονα κοιταγματα που υποσχονταν πολλα...



Η ωρα της πιπας τελειωσε και απο μονη της πηρε την προτωβουλια και ανεβηκε πανω μου. Πολυ καλη ιππασια για να ακολουθησει καρεκλατο, μετα ιεραποστολικο, και υστερα στα 4 για να ολοκληρωσω τον σκοπο της επισκεψης μου. Σε ολη την διαρκεια της διαδικασιας αρκετα καλη συμμετοχη, με βογγητα (fake σαφως) χαδια και ναζιαρικες γκριματσες με λογακια....

Αφου τελειωσαμε, εηακολουθησε να ειναι φιλικη, με πειραζε και γενικα υπηρχε ενα αρκετα καλο κλιμα

Την ρωτησα απο που ειναι, απο την Τσεχια απαντησε.

Με καληνυχτισε με ενα σταυρωτο φιλι και απεχωρησε.



Σε γενικες γραμμες τιμάει το 50αρικο, ειναι αρκετα καλη στο δωματιο και σεβεται τον πελατη.

Ομως μια γυναικα της ηληκιας της, θα μπορουσε να προσφερει πολυ περισοτερα.

Δεν ξερω αν στα ακριβοτερα προγραμματα ειναι διαφορετικη.

Σε καμια περιτπωση δεν κλαις τα λεφτα σου, χωρις ομως να σου μεινει αξεχαστη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 07, 2009
Όνομα κοπέλας
Ζλάτα
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού