Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 240 10
Sex Studio 330055
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βολτάροντας παρασκευή βράδυ και μην έχοντας μεγάλη όρεξη για στριπικό υδονισμό αποφάσισα να επισκεφτώ το στουντιάκι στο αριστοτέλους για να γνωρίσω από κοντά τη ντιάνα.Είχα δει φώτος της που απεικόνιζαν ένα κουκλί και όντως έτσι ήταν..Έρωτας όμορφό κορίτσι 21 ετών από ουκρανία όπως μου είπε με το δυνατο σημείο να είναι η κωλάρα της!Στο σωστό μέγεθος,ούτε μεγάλη ούτε μικρή!κατά τα άλλα πρόσωπο οκ δεν το λές και άσχημο αλλά ούτε και σούπερ και βυζάκι Β με ρωγίτσα μόνιμα σηκωμένη!Αφού έγιναν οι απαραίτητες συστάσεις το μοντελάκι απαλλάχθηκε από το στηθόδεσμο και το κόκκινο κορδονάκι τουΠροσκύνημα Ξεκίνησε μια πίπα μηχανική χωρίς προκαταρκτικά,αν και το ζήτησα,γιατί όπως λέει δε φιλάει...γενικά όχι μόνο στο στόμα,ούτε στο λαιμό,ούτε στις ρώγες,πουθενάΚεφάλι σε τοίχο! Το ανακόντα έτοιμο και ξεκινάει την επάλειψη με κρέμα αν και της είπα όχι..κάνω να μπώ με δυσκολία γιατί ήτανε και σφιχτομουνικο και το μωράκι να βγάζει μικρές κραυγούλες ηδονής.Εγώ να προσπαθώ να την λύσω με φιλιά στο μάγουλο,το λαιμό και το στήθος,αυτή τίποτα!εκεί ατάραχη και ακίνητη!Καλά λέω πάλι σε κομοδίνο πέσαμε!Γύρισμα λοιπόν στα 4 όπου τα πράγματα ήταν πολύ καλύτερα έτσι καθώς είχα θέα την πανέμορφη κολάρα της να με κοιτάειΝαι! κάρφωμα σιγά σιγά για να τον πάρει όλον μέσα και το κορίτσι τα κατάφερε τελικά και τον έλαβε όλον.Συνεχίστηκε το σεξάκι κανένα πεντάλεπτο όπου κατέθεσα εντός του σκουφιδίου.Άρα,στα θετικά η καλή εμφάνιση και το γεγονός ότι δε δυσανασχέτησε παρ όλο που άργησα να το χύσω και στα αρνητικά η συμμετοχή και το γεγονός ότι μιλάει ελάχιστα αγγλικά.Δε ξέρω αν θα την επισκεφτώ ξανά,με δεδομένη την πληθώρα επιλογών που υπάρχουν!Αυτά!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 13, 2019
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Sandro86
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
2.259
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Studio Αριστοτέλους 6, mauros gatos(1), kolonoskopos83 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Σεπτεμβρίου, 2019
Ωραίος τύπε! Φάπες στον κώλο δέχτηκε; Πώς αντέδρασε;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1