Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 144 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μάρα
Μετά από 3 φορές μαζί της έχω μια ολοκληρωμένη άποψη για την κοπέλα, σχετικά με το σέρβις της και την εμφάνιση της.
Λοιπόν. Μιλάμε για μια ξανθιά όμορφη νεαρή κοπέλα γύρω στο 1.65, 20-22 χρονών, με μεγάλο ατού το φυσικό 3άρι στήθος της. Πολύ ωραίο στην αφή. Ούτε πλαστικό ούτε σιλικόνες, απλά φυσικό.
Έχει και ωραίο κώλο. Από θέμα ομορφιάς κατά την γνώμη μου είναι η πιο όμορφη από όλες όσες δουλεύουν σε αυτή την αλυσίδα. Βέβαια αυτό είναι και θέμα γούστου. Ο καθένας μας τα βλέπει διαφορετικά.

Στα του σέρβις τώρα.
Κάνει προκαταρτικά πολλά, αρχίζει με παιχνίδι στα όρθια, χαϊδεύει ωραία, γενικά το έχει σε αυτό το κομμάτι.
Πίπα πολύ καλή. Σάλιο μπόλικο, γλείφει @@, κάνει πολλά deep, και γενικότερα το έχει.

Στον αγώνα. Από τις 3 φορές που βρεθήκαμε, γαμηθήκαμε σε όλες τις στάσεις. Πλάγια, όρθια, στα 4, cow, μέχρι και στο ντους. Δεν κώλωσε πουθενά. άλλωστε την βοηθάει και πολύ ο σωματότυπος της. Στήνεται πολύ ωραία χωρίς να κλέβει και γενικά συμμετέχει και προσαρμόζετε στα θέλω του πελάτη. Υπομονετική στο δωμάτιο, δεν βιάζεται. Και τις 3 φορές φτάσαμε και ίσως να ξεπεράσαμε το 20άλεπτο. Βέβαια αυτό είναι και σχετικό γιατί άλλες φορές έχει κουδούνια και άλλες φορές έχει ησυχία. Αλλά σε καμία των περιπτώσεων δεν με ενόχλησε κανείς.

Εντελώς τυχαία και οι 3 συνευρέσεις μας έγιναν σε αυτό το στούντιο και στο ίδιο δωμάτιο.

Κοντολογίς: Τίμια επιλογή στο 50άρικο των στούντιο, με την έννοια του ότι με άλλες κοπέλες κινδυνεύεις να φας φόλα, και να σε ξεπετάξουν στο 10λεπτο. Συνδυάζει κατά την γνώμη μου ωραία εμφάνιση και καλές υπηρεσίες.

Γενικά έχω κόψει τα στούντιο. Είμαι της άποψης ότι πλέον έτσι όπως έχουν γίνει τα πράγματα δεν συμφέρουν σε σχέση τιμής χρόνου και εμφάνιση κοριτσιών. Με πολύ λιγότερα από τα μισά λεφτά παίρνεις ίδιες υπηρεσίες με εξίσου εμφανίσιμες κοπέλες, μην πω και καλύτερες. Κοπέλες σαν την Μάρα και άντε μία ή δύο ακόμα είναι η εξαίρεση στον κανόνα γιαυτό και είναι στανταράκια μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 12, 2019
Όνομα κοπέλας
Μάρα
Kerveras
Τιμημένος
Εγγραφή:
16 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
91
Likes:
2.772
Πόντοι:
5.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, spirtoulis(2), baroc και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Σεπτεμβρίου, 2019
1. Owo στα 50€????

2. Από 69 εκανες;;;;;
12 Σεπτεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

είναι γνωστό ότι στα μαγαζιά αυτά στο 50άρικο είναι και το OWO που λες, για 69 δεν το συνηθίζω και δεν δοκίμασα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2