Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 153 10
Sex Studio 350210
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πήγα για μια καινούργια Βουλγάρα που λέγεται Ρενάτα και μου αρέσει στις φωτογραφίες αλλά για κακή μου τύχη δεν εργαζόταν αντίθετα με όσα έλεγε η ιστοσελίδα του studio....τέλος πάντων. Βράδυ Δευτέρας ήταν κι επειδή εργαζόμουν την επόμενη αποφάσισα πως θα πέρναγα με την Κρίστυ εάν αυτή μου άρεσε. Μου έκανε το σαλονάρισμα με καλοσύνη και αεράτο περπάτημα και μόλις την είδα αποφάσισα να την γνωρίσω. Το σώμα της είναι νταρντανοειδές δίχως όμως περιττά κιλά και κυτταρίτιδες. Είναι ψηλοκάβαλη όπως θέλω να είναι η γυναίκα, τα απόκρυφα της σημεία είναι φανταστικά, δηλαδή έχει στενό μουνί και συμμετρική ροδέλα. Το δέρμα της έχει ενα διάφανο χνούδι που το αντιλήφθηκα μόλις την χάιδεψα. Αρνητικό για εμένα είναι το ότι όταν της ζήτησα να της γλύψω την κωλοτρυπίδα αυτή ζήτησε 20 € παραπάνω κι εγώ δεν το δέχτηκα. Κρίμα διότι γυναίκα που δεν με αφήνει να της γλύψω την ροδέλα δεν την ξανασυναντώ, βίτσια είναι αυτά. Τα στήθη της είναι μικρά, στητά με πολύ μικρές ρώγες, δεν συνίσταται για βυζολάγνους.
Στα του αγώνα τώρα, είναι επικοινωνιακή στο επίπεδο που της το επιτρέπουν τα ελληνικά που μιλάει, δεν βιάζεται να φύγει, παίρνει πίπα αρκετή ώρα και δίνει φιλιά. Φίλησα της πατούσες της και της ζήτησα να μου κάνει πιπιλιές στον λαιμό, τα δέχτηκε και τα δυο. Μετά την ολοκλήρωση κάθισε λίγο να μιλήσουμε και δεν βιάστηκε να φύγει.
Συμπερασματικά, η εμπειρία μου με την Κρίστυ ήταν ακόμα μια θετική επίσκεψη σε ιερόδουλο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 09, 2019
Όνομα κοπέλας
Κρίστυ
jim28
Ανώτερος
Εγγραφή:
7 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
2.317
Πόντοι:
6.955
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kostis76

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού