Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 170 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 492967
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τι να πω για αυτον τον κοριτσαρο???
Αν και έχω αδυναμια στις Ρωσιδες, η Μονικα η Ελληνιδα έχει αυτο το θερμο μεσογειακο στο υπερθετικο βαθμο που την κανει ξεχωριστη και απιστευτα σεξουαλικη! Έρωτας
Για οσους δεν την γνωριζουν ειναι Ελληνιδα , με μακρια μαυρα μαλλια, 3 αρι στηθος, πολυ καλο σωμα, σουπερ καθαρη , περιοιημενη και παντα φορα ομορφα εσωρουχα . Γλώσσα
ριξτε μια ματια εδω... https://www.athinon318.com/girls/monik4 Κουλ
Ειναι ο τυπος της γυναικας που θα την ηθελες και φιλαρακι , γιατι ειναι ανετη, επικοινωνιακη, εξυπνη και ξερει να σε διαβαζει και να προσαρμοζει το προγραμμα της στα δικα σου γουστα. Γατα με τα ολα της.
Περασα με το μεγαλο προγραμμα των 100 ευρω για να ευχαριστηθω περισσοτερο.
Το στουντιο καθαρο , ομορφο σαν χωρος επισης , το ιδιο και το δωματιο.
Απο μονη της προσφερθηκε να μου κανει για αρχη αισθησιακο μασαζ με κρεμα. Το κατεχει το σπορ καθως εχει περασει και απο τα μασαζ.
Το μασαζ ηταν ακρως αισθησιακο, και στη συνεχεια αρχισε να τριβει το στηθος της και το κορμι της στο δικο μου.
ειχε ριξει και τα μαλλια της επανω μου , γυρισα και ξεκινησε το παιχνιδι, αργα τριψιματα, αγκαλιες, φιλια ενω αυτη με μαεστρια μου ετριβε αργα και βασανιστικα το πεος μου.
Στοματικο που ακολουθησε για σεμιναριο, στο οποιο την σταματησα και την τοποθετησε σε σταση 69 για να απολαυσω ακομα περισσοτερο την κορμαρα της. εκει μειναμε κανα πενταλεπτο , οσο ανεβαζα ρυθμο εγω τοσο αυτη εδινε με τη σειρα της ενω αρχισε σιγα σιγα να βαριανασαινει και να αφηνεται.
Γυρισμα σε ιεραποστολικο στο οποιο δεν εμεινα πολυ γιατι επεμενε να ανεβει αυτη απο πανω. Της εκανα την χαρη
με καβαλησε εριξε την μαλλουρα της επανω μου ακουμπησε το στηθος της στο δικο μου και αρχισε να δινει ρυθμο ενω μου εγλυφε τον λαιμο.
Την κρατουσα απο τα υπεροχα κωλομερια και ετσι σε αυτη τη θεση παρεδωσα τα παντα,
Μια φοβερη γυναικαρα, μια ιερεια του ερωτα.!!!
Δεν νομιζω καποιος να μην περασει ομορφα μαζι της!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 05, 2019
Όνομα κοπέλας
Μόνικα Ελληνίδα
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.542
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, Join.f, Thanasis33100 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Σεπτεμβρίου, 2019
Zero αδελφε με εβγαλες απο ενα κοπο να γραφω κριτικη.... Τα ιδια ακριβως θα εγραφα Προσκύνημα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1