Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 238 10
Sex Studio 242063
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κυριακή βραδάκι παραμονή του μεγάλου τελικού και η ιδανική ώρα για μια βολτούλα στη Δροσοπούλου 95 (να δούμε με τη λιγότερη δυνατή ένταση το ματς ρε παιδιά).Πάρκινγκ ευτυχώς εύκολα γιατί είχα παρκάρει από νωρίς το απόγευμα.Η τσατσά τυπική,αν και με ρώτησε πως και δεν έβλεπα τον αγώνα,παρουσιάζει τη κοπέλα.Η Λάουρα ,κλασσική ρωσσίδα, ψηλή ξανθιά, με τρελοκοτσιδούλες και ωραίο κορμί.Κάτι η περιέργεια, κάτι η χαριτωμένη φατσούλα της(κάτι που ήταν αυτή ρωσσίδα και εγώ βάζελος και ήθελα να ξεκινήσω τον τελικό στη κορμάρα της για...γούρι) με οδήγησαν στη κατάθεση αν και οι ξανθιές με αυτό το λευκό χρώμα του δέρματος δεν είναι η προτίμηση μου.Αφού πέρασα στον πάνω όροφο ήρθε και η κοπελιά.Ευγενική, χαμογελαστή,με βοήθησε να βγάλω τα ρούχα μου και αρχίσαμε τα χάδια.Η απουσία κόσμου ήταν καταλυτική.Ήταν αρκετή θερμή με χάδια και φιλιά σε όλο το σώμα.Έπειτα κατέβηκε χαμηλά και ξεκίνησε την αναστύλωση...δεν μπορώ να πω ότι ξετρελάθηκα,Ύπηρχε η διάθεση μεν αλλά όχι και η σωστή τακτική...επικεντρωνόταν πιο πολύ στο κεφάλι , με αρκετά χέρια και πιπίλισμα α@@ που μάλλον ήταν απλό...ακούμπημα των χειλιών της στα παπ@@ μου!Αλλάξαμε κανα δυο στάσεις με δική μου παρότρυνση ώσπου να τελειώσω στα τέσσερα και κάτω από από δικές της προτροπές και βογγητά(παρεπιπτόντως ξέρει καλά ελληνικά αλλά με τη κλασσική ρώσικη προφορά που αναρωτιέσαι από που...κατέβηκε...)Κάθησε λίγο και τα είπαμε προτού αποχωρήσει(επαναλαμβάνω,παντελής απουσία κόσμου)Μου την έσπασε αρκετά το γεγονός ότι είχε χρησιμοποιήσει αρκετή αλοιφή στο γατάκι της(λες και είχα κανένα πιστόνι που ήθελε γρασάρισμα!).Στα συν το ότι ήταν πεντακάθαρη, όπως και ο όλος χώρος.Και επίσης δεν ενδύκνειται για ισπανικό(ωραίο στήθος αλλά όχι τέτοιο για να προσφέρει καλές υπηρεσίες).Θα την χαρακτήριζα ως απλά μια ευχάριστη εμπειρία και σίγουρα θα την προτιμήσω για...γούρι αν το...χρειαστούμε στα play-offs!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 03, 2009
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
17 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού