Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 566740
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επίσκεψη για πρώτη φορά στο εν λόγω στούντιο και διαλέγω τη Σαμπρίνα λόγω στήθους.Παω πάνω για το μπανάκι και μετά από λίγο μπαίνει το μωρό χαμογελαστό αλλά ολόγυμνη φαίνεται καπάκια από άλλο πελάτη.Πρωτη ξενερα.Το βυζί της ναι μεν είναι μεγάλο αλλά χαλαρό και πεσμένο.Δευτερη ξενερα.Αρχιζει γρήγορα μια καλή πίπα και μετά με καβαλάει λίγο ατσαλα.Μετα τη γυρνάω στα 4 όπου είχε καλή συμμετοχή και δεχόταν και τα σκαμπιλακια της.μετα ιεραποστολικό όπου μου εγλειφε τα δάχτυλα.Μετα της λέω να ξανάρθει πάνω μου αλλά στον καναπέ και λέει όχι.Τριτη ξενερα.Τη βάζω στα 4 πάλι και αρχίζει το σφυροκόπημα αλλά έχω ψιλοξενερωσει και δε χύνω..της λέω να τον παρει στο στόμα και λέει πάλι όχι ενώ προσθέτει πως πέρασε το 15 λεπτό.ξενερωνω τελείως και της λέω σου δίνω αλλά 10 ευρώ.οχι λέει 20. Της λέω για 10 ευρώ πιο πάνω; Όχι επιμένει.Τα παρατάω και αυτή λέει ένα ξερό καληνύχτα και φεύγει.Δε θα ξαναπήγαινα με τίποτα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 02, 2019
Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
Μέλος
Εγγραφή:
27 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
12
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Studio Deluxe, GAMALILEOS

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Αυγούστου, 2019
Σου είπε πέρασε το15λεπτο και φεύγω ενώ έχεις δώσει 50€πουλα που αντιστοιχούν σε 8και 10ωρες δουλειάς.Λυπαμαι πραγματικά αλλά αφού μας βρίσκουν μποσικους και τα κάνουν καλά να πάθουμε οποίος διαβάζει ας αναλογιστεί πως είναι δυνατόν να μας ξεφτιλιζουν έτσι να μην σέβονται ούτε κατ ελάχιστο τα φράγκα μας και να μας φέρονται σαν σκουπίδια,και τότε να σκεφτεί πριν κάνει το λάθος να πάει αξίζουν οι κοπέλες αυτές τον κόπο και τον ιδρώτα που ρίχνετε για να βγάλετε τα50€ φυσικά όχι.

Είναι να τρελαίνεσαι με αυτά που γίνονται 50€σε15λεπτα ούτε Γιατρός ούτε Δικηγόρος ούτε Μηχανικός ούτε πιλότος δεν βγάζει ξυπνήστε κύριοι ξυπνηστε
16 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δε θέλω να στο χαλάσω αλλά τα 50 ευρώ δε πάνε όλα στη τσεπη της κοπέλας. Βασικά αμφιβάλλω αν πάνε έστω τα μισα
G
Giaponi
18 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Να σου πω φίλε το αν η κοπέλα παίρνει τα μισά λεφτά από τα 50€πουλα η περισσότερα δεν μας αφορά το θέμα είναι ότι πληρώνεις πάρα πολλά και η κάθε κοπέλα οφείλει να σέβεται τον πελάτη και να αντιλαμβάνεται ότι πρέπει να παρέχει υπηρεσίες.
Όπως και να έχει το όλο σκηνικό στούντιο έχει ψοφήσει, προτιμότερα μασάζ ανεξάρτητες ή γραφεία τέλος τα πεταμένα ευρώ που δεν περισσεύουν σε κανένα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3