Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 177 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ξεκιναω με ενα σχολιο που δεν αφορα το μαγαζι και την κοπελα: Καθημερινη νωρις το απογευμα και εψαχα καποια κοπελιτσα για οσο ποιο αμεσα γινοταν λογω ελλεψης χρονου , απευθυνθηκα σε christy, liza vip, Iolh, ελενα 110, βαλερια , και ακομη μερικες οπου οι περισσοτερες μου ειπαν οτι ειναι κλεισμενες μεχρι αργα το βραδυ στις 12!! Τι γινετε ρε πρωτη φορα μου τυχαινει αυτο καθημερινη 4.30 τιποτα διαθεσιμο ... πραγματικα ποσοι εχουνε μπει το αθλημα.
Τελος παντων αφου δεν ηθελα να παρω απο γραφειο τσεκαρω και βλεπω οτι δουλευει η katy στο parisπου δεν εχω ξαναεπισκευθει, φτανω παρκινγκ μεγαλο ανετο και διακριτικο απο τον κεντρικο δρομο , χωρος πολυ καλος καθαρος , ανετο μπανιο για ντουσακι, αλλα ρε παιδια σε ολα τα στουντιο βαζετε μια πετσετα 5Χ7 που ουτε τα χερια μας δεν σκουπιζουμε παρτε λιγο μεγαλυτερες ελεος...
επαιζε ραδιο με ακυρες διαφημισεις και η τηλεοραση κλειστη ( ετσι λεμε τωρα).
Σκαει μυτη το μαναρακι και απο την τελευταια φορα που την ειχα συναντησει φανερα ποιο ξεκλειδωτη και ανετη και ποιο επικοινωνιακη , πιπα αρκετα καλη με σκουφο και πεχτηκαν 2 στασεις σε cow και ιεραποστολικο οπου η φατσουλα της και οι εκφρασεις της ηταν ολα τα λεφτα- α παρεπιμπιπτοντως στην πιπα σε κοιταει με ενα βλεμμα τοσο λαγνο που σε φταχνεια αφανταστα , παλια δεν το κανε κοιτουσε μονο κατω, εν κατακλειδη για μενα η οπελα σωματικα ειναι ακριβως στα γουστα μου και εχει και ωραιο προσωπακι , τιμια επιλογη στα χρηματα. Για ζορια pse κλπ δεν εχει δοκιμαστει οποτε δεν εχω αποψη , have fun

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 23, 2019
Όνομα κοπέλας
Katy
Σπουδαίος
Εγγραφή:
23 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.508
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Studio De Paris

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού