Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 92 10
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Κριστυ από Βουλγαρία!
Ήθελα λίγο φρεσκαδουρα...Αλλά την πάτησα!Θυμός
Εντωμεταξύ στο σαλόνι περίμενα κάνα 20 λεπτό για να βγει το μωρό από το δωμάτιο!
Μετα τον πρόλογο της μαλακως τσατσας ότι είναι νέο μωρό στον χώρο και δουλευει χωρίς βιασυνες!Money Mouth
Βγαίνει το μωρό τελείως γυμνό με το στρινγκακι της ανα χείρας κ είπα ας δοκιμάσουμε!
Μπαίνει το μωρό με το κινητό στο χέρι, δεν έδωσα σημασία!Μαλακία
Δεν έπαιρνε μπρος με τίποτα το μωρό...Πίπα της πλάκας αλλά με γκαβλωσε με τα βυζάκια της να ακουμπάνε τα αρχιδια μου!Μεγάλο χαμόγελο
Παρεπιμπτοντως το μωρό είναι μινιον, μελαχρινή, γύρω στα 20, με πολύ ωραία βυζάκια και ωραίο προσωπάκι!
Έβαλε ένα κιλό gel για να την γαμησω(Κεφάλι σε τοίχο!).... Ακόμα κ έτσι το μουνάκι της ήταν αρκετά σφιχτό!
Τελείως κομοδίνο...την ανέβασα μετά από λίγο σε cowgirl εκεί λίγο πήρε μπρος το μωρό, έβγαλε κάτι Φωνούλες γκαβλας Όταν ανέβαζα τέμπο!Αλλά την ήθελα κ στα 4 ο μλκ μου κ εκεί την πατήσαμε...άρχιζε να κοιτάει το κινητό της! (Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!)
Εκεί ψιλοξενερωσα και δεν τελείωνα, ήρθε και το τραγικό μετά από λίγο να μου πει time!Θυμός Εκεί βγήκα από μέσα της και την έδιωξα!Γερο-μύστης


Τώρα πάρτε αυτό ΓαμήσουΓαμήσουΓαμήσου γιατί αυτό σας ΑΞΙΖΕΙ!!!Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 30, 2019
Όνομα κοπέλας
Κρίστυ
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.351
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΑΙΔΟΙΟΛΕΙΧΟΣ, tsitsibirdis, Χυσεας και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουλίου, 2019
Μήπως ήθελε να δει τι εκανε η ΤΣΚΑ στο UEL.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1