Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 60 10
Sex Studio 150468
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πριν ξεκινήσω, ένα πολύ σημαντικό θέμα:
Στον χώρο υπάρχουν 4 διαφορετικά σπιτάκια, και απ' ότι κατάλαβα, είναι διαφορετική η διεύθυνση-διαχειρηση στο καθένα καλό θα ήταν να ανοιχτούν ως ξεχωριστοί οίκοι για να μην μπερδευομαστε.

Βέβαια, για να λέμε και την αλήθεια, οι συναγωνιστές από την Πάτρα δεν είναι ενεργοί, όποτε πάμε έτσι και βλέπουμε.

Απογευματάκι, και αφού έχω κάνει την βόλτα μου, λέω να κάνω και μια βόλτα από τα μαγαζιά στην Γλαύκου.
Δεν πήγα στο "ξε-σπαω" γιατί δεν έχει "κρυφή πρόσβαση" Ματάκι και πήγα στο 120.

4 σπίτια συνολικά, και με εξαίρεση ένα μπαζο ατσουμπαλο, τα υπόλοιπα 3 σπίτια είχαν καλά κομμάτια.
Πολλά χρόνια και πολλά κιλά εμπειρίας η Ντάνα (και διάθεση,και βυζάρες,και τρελή συμμετοχή στον αγώνα), αλλά αποφάσισα να δοκιμάσω κάτι νέο.

Κορίνα.
19-20 χρόνων. Κοντό μαλλί καστανό,ύψος γύρω στο 1,63
Πολύ αδύνατη,αλλά σφιχτό σώμα (όχι αυτό που κρέμονται τα πάντα επειδή δεν τρώει).
Και μικρό στητό στήθος.
Και μουνακι που δείχνει αμεταχειριστο.
(Οκ, δεν φάνηκαν όλα στο σαλοναρισμα, αλλά τα μάζεψα εδώ για να μην μπερδευομαστε)

Δεν το σκέφτηκα πολύ και δίνω το παράβολο.
Δεν άργησε πολύ να έρθει και αφού γδυνεται, ξεκινάει να παίζει τις ρωγες μου με την γλώσσα και τα δόντια της.
Αφού έγινε πύραυλος, περνάει σκούφο και τον παίρνει στο στόμα.
Τίποτα ιδιαίτερο, αλλά μόλις έφερε την μουναρα της στα μούτρα μου, τα έχασα.

Ξεκίνησα με ιεραποστολικό.
Στενό μουνακι, λεπτά μακρυά πόδια και μεγάλη ευλυγισία.δεν έδειχνε να συγκινείται και την γύρισα στα 4.
Πάλι ωραία αίσθηση, αλλά συμμετοχή "0"
Τέλος, ήρθε από πάνω μου με βαθύ κάθισμα, όπου και τελείωσα.
Λίγες κουβέντες πριν βγει από το δωμάτιο και εξαφανιστεί.

Σύνοψις:
Το έχω ξαναπεί ότι μου αρέσουν οι πετιτ γκόμενες και δύσκολα δεν θα έμπαινα στο δωμάτιο βάσει αυτού που είδα.
Παρότι πέρασα καλά και η αίσθηση ήταν φοβερή, η συμμετοχή ήταν σχεδόν απογοητευτική.

Περάστε, σκίστε, σκουπίστε, τελειώσατε.

Αγωνιστικούς χαιρετισμούς στην δυτική Ελλάδα, και να ενημερώνετε εμάς τους ταξιδιώτες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 15, 2019
Όνομα κοπέλας
Κορίνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
423
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotospatra, pilotgr, Th3W4s73d

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού