Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 144 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλησπερα, συναγωνιστες, απογευματινες καυλες ειχαν χτυπησει κατακοκκινο, και ο μικρος μου ηθελε καπου να χωθει, να δροσιστει!!!Ναι!Έρωτας Εκανα την καθιερωμενη τσαρκα μου ,στα γνωστα μαγαζια ,γυρω απο τη περιοχη του Κεραμικου-Γκαζι!!Ναι! Γυρισα Κασσανδρας, Σπυρου Πατση, και Κωνσταντινουπολεως!! Εφτασα λοιπον, στο χαμετυπιοΜαλακίαΜαλακία στο Κωνσταντινουπολεως 94! Ανεβηκα τα σκαλια, και με καλωσορισε ο ευγενεστατος τσατσος!!Χαμόγελο Μου παρουσιασε δυο κορασιδες της Βαρδιας, την Εμιλυ μια μελαμψη Βραζιλιανα αλλα και μιση Κυπρια, οπως μου ειπεΕμμμμΕμμμμ και η δευτερη μια μελαχρινη κοπελα η Νικη με μετριο προσωπο κατα τα γουστα μου, αλλα με ωραιο κωλο, που δεν δινει!!ΝτροπήMoney Mouth Επελεξα τη Νικη γιατι μου αρεσε περισσοτερο, την ρωτησα απο που ειναι η καταγωγη της, μου απαντησε Ελληνιδα( ομως πρεπει να ηταν Αλβανιδα, το γνωστο κολπο που λενε) τελος παντων, εκανε κατι παζαρια για την τιμη, ηθελα και ποδολαγνεια, τελικα απλο και ποδολαγνεια 40 ευρω!! Ολα καλα μεχρι εδω!Ναι! Μπαινοντας στο δωματιο να κανω το ντους δεν ειχε ζεστο νερο,Κεφάλι σε τοίχο!Money Mouth πρωτο φαουλ, μου λεει η κοπελα κανε μετα, γιατι πρεπει να αναψω το θερμοσιφωναΜαλακίαΜαλακία:jerkingΛύπητο στουντιο που επρεπε να ειχε ζεστο νερο παντα, τουλαχιστον αυτα που εχω επισκεφτει ειχαν)ερχεται η κοπελα ξεκιναει μια ικανοποιητικη πιπα με σκουφο(οπως παντα για μενα), μετα απο λιγο της λεω θελω να σε χυσω στα βυζια, μου απανταει το τσοκαρο πρεπει να μου εδινες 70, της λεω θα σου δωσω αλλα 20( 40 που της εδωσα και 20 μετα που πηρε, 60 συνολο) παμε παρακατω, αλλο φαουλ ,παω να γλυψω τα βυζια οχι με δοντι μου λεει το βουρλοΜαλακίαΜαλακίαΚεφάλι σε τοίχο! και δεν την δαγκωσαΕμμμμΝτροπή τελος παντων, να μην πολυλογω η κοπελα ηθελε να με ξεπεταξει απλως, ηταν και μουτρομενη, και στο τελος μου λεει πετα την καποτα στο καδοΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!ΜαλακίαΜαλακία, λες και θα την επαιρνα μαζι μου!!Μαλακία Με αποχαιρετησε με ενα γεια και τον μπουλεψε το Αλβαναριο, στο τελος που εφευγα μου λεει ο τσατσος ,αν περασα καλα, κουνησε το κεφαλι, απογοητευμενος, φυσικα το καταλαβε!!ΓαμήσουΚεφάλι σε τοίχο! Μαγκες, λοιπον μαυρο απο μενα, ειχα καιρο να φαω φολα σε στουντιο, με ετρωγε το 60αρι!!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! Προσοχη, που δινεται τα λεφτα σας, συναγωνιστες, υπαρχουν και αρπακτικα εκει εξω!! Αυτα απο μενα, να γαματε καλα, οσο μπορειτε, γιατι χανομαστε!!!Ναι!Γερο-μύστηςΓερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 30, 2019
Όνομα κοπέλας
Νίκη
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Έμιλυ
Υπηρεσίες
Johnny87
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
3.306
Πόντοι:
736
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, nikos708, pilotgr και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιουλίου, 2019
Παλι καλα που εγραψες.
Ημουν ετοιμος να ψωνισω εμιλυ...Δεν....
P
pilotgr
02 Ιουλίου, 2019
Τελικα ποσο κανουν εκει τα προγραμματα δεν καταλαβαινω.
PV
Peter Van Norden
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2