Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 144 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Φτάνω στο studio, κατά τις μία πρέπει να ήτανε, ανεβαίνω πάνω και χτυπάω το κουδούνι. Πρωτή φορά στο συγκεκριμένο, για τη Σόνια πήγα που τα σχόλια για εκείνη είναι διθυραμβικά. Ανοίγει η τσατσά, ευγενική μου λέει κάτσε πάρε νεράκι, καραμελίτσα, μου λέει τα προγράμματα, τα πάντα όλα! Ο χώρος αναμονής ωραιότατος, την είχα καταβρεί. Σύντομα σκάει μύτη και η Σόνια, πολύ ωραίο σώμα, γλυκό και τσαχπίνικο πρόσωπο, δεν το σκέφτομαι πολύ. Περνάω στο δωμάτιο με ενδιάμεση στάση το μπάνιο για να "φρεσκαριστώ" και περιμένω. 50 ευρώ τα ναύλα. Το δωμάτιο μικρό, τυπικό, με χαρτί υγείας και μωρομάντηλα στο κομοδίνο. "Εκπαιδευτική τηλεόραση" στον τοίχο, αυτό που με χάλασε ήταν η ποιότητα του στρώματος, το οποίο ,ποιός ξέρει πόσο παλιό ήταν, είχε "κάτσει" εντελώς απο την πολύ χρήση. Άσε που τι ακάρια θα είχε μέσα...

Επίσης το σεντόνι πολύ πρόχειρα στρωμένο και μόνο ένα μαξιλάρι της κακιάς ώρας με μία άθλια μαξιλαροντύση. Καλό θα ήταν να ανανεωθούν λίγο σε αυτό τον τομέα. Τόσα φράγκα βγάζουν δεν υπάρχει budget για στρώματα, μαξιλάρια και σεντόνια? Τέσπα...

Έρχεται λοιπόν η Σόνια μέσα στο χαμόγελο και αρχίζει γλυψίματα στα @@, τριψίματα, αρχίζω και εγώ να χουφτώνω αβέρτα, μια χαρά πράγματα με τέτοια κούκλα δίπλα. Σε λίγο έχει επέλθει η στύση και μου φοράει το προφυλακτικό. Εξεζητημένη πίπα, που σπάνια πετύχαινε το σκοπό της, ενώ ένιωσα και κάποιές φορές τα δοντάκια της. Στο γλύψιμο @@ πολύ καλή όμως δεν χόρταινα να νιώθω την υγρή γλώσσα της στο εν λόγω σημείο. Περνάμε κατόπιν σε doggy style, πολύ ωραία θέα, αλλά μετά απο λίγες παλινδρομήσεις αρχίζουν να φαίνονται τα πρώτα σημάδια βιασύνης, να με σπρώχνει με το χέρι πιο μέσα της σε τέτοιο βαθμό που να χάνω το ρυθμό μου. Βεβαίως είναι καυλωτικό η γυναίκα να σε τραβάει μέσα της, αλλά άσε λίγο και τον άλλο να σε μάθει καλύτερα να κάνει μερικές "βόλτες" για να φτιαχτεί λίγο παραπάνω! Δεν γίνονται απο τη μια στιγμή στην άλλη αυτά. Το ίδιο και με εμένα από πάνω στη συνέχεια, πρόλαβα δεν πρόλαβα να μπώ και να κάνω μερικές παλινδρομήσεις, άρχισε πάλι να με σπρώχνει μέσα της και να με εμποδίζει να πάρω το χρόνο μου. Να την απολαύσω λίγο, βρέ αδερφέ. Βεβαιώς πολύ πειστική στις αντιδράσεις της, αλλά μια βιασύνη για να τελειώνουμε την είχε. Σε έκανε να νιώθεις ένοχος που ενώ δίνει τόσο καλή παράσταση δεν τελειώνεις. Αλλά τι είμαι να τελειώσω σε χρόνο dt? Αφού σταμάτησα για λίγο το ιεραποστολικό, μιάς που με είχε αποσυντονίσει το όλο σκηνικό, αρχίζει πάλι την πίπα συνεπικουρούμενη και με το χεράκι της. Δeν περνάει πολύ ώρα και μου βγάζει το προφυλακτικό και αρχίζει την χειροπρακτική. Ε εκεί λέω θέλει να τελειώνουμε η Σόνια και βάζει τα μεγάλα μέσα! Ταυτόχρονο πιπίλισμα @@, αλλά πάνω που έβρισκε το σωστό ρυθμό με τον οποίο σε λίγη ώρα θα επέρχοταν το τέλος άρχιζε μετά μια σπασμωδική μα**κία λές και χτυπούσε φραπέ! Δέν γινόταν τίποτα. Ξαναβάζει προφυλακτικό, αρχίζει πάλι πίπα (με τα δοντάκια να συμμετέχουν συχνά, πυκνά) με γλύψιμο @@ και να λέει στα διαλείματα "Τι θέλεις?", "Τι θέλεις?" με πολύ τσαχπίνικό τρόπο η αλήθεια είναι, αλλά και πάλι ήταν ενδεικτικό του άγχους που είχε για να με κάνει να τελειώσω. Άγχος που το μετέφερε και σε εμένα. Γέλαγα έγω με το όλο σκηνικό, γέλαγε και εκείνη που γέλαγα εγώ, φάση είχαμε! Της λέω "δεν ανεβαίνεις απο πάνω μπάς και γίνει τίποτα?". "Εσύ ξέρεις" μου λέει. Ανεβαίνει, αρχίζει εκεί να κουνιέται πέρα δώθε, πάνω κάτω, αλλά δεν μου επέτρεπε η γωνία που ήτανε να μπώ όσο καλά ήθελα μέσα. Προσπαθούσα και εγώ αλλά ήταν πολύ κοντά σε εμένα και "έπαιζα" απο απόσταση, επομένως με μειωμένη απόλαυση. Σταματάμε και ξεκινάει πάλι πιπά με όλα τα σχετικά και εγώ να χουφτώνω τον ωραιότατο κώλο της και να παίζω με το αιδοίο(sic) της! Μετά πάλι χειροπρακτική που κατέληγε στο φραπέ που ανέφερα πρίν. Λές και άμα έσπαγε το ρεκόρ ταχύτητας θα έμπαινε στο Γκίνες! Πιό αργά της λέω, και αρχίζει μετά πολύ αργά, τόσο που δεν θα τέλειωνα ποτέ. Δε βγάζουμε άκρη σήμερα λέω απο μέσα μου. Πάντα με το χαμόγελο πάντως οφείλω να ομολογήσω, αγχωτική αλλά και ευχάριστη συνάμα, χωρίς να δυσανασχετεί που δεν τελειώνω, με φανερή διάθεση να με ικανοποιήσει, αλλά χωρίς να ξέρει τον τρόπο. Με τα πολλά μου λέει "κάντο μόνος σου", βάζω τα γέλια, γελάει και αυτή, αρχίζω να ασχολούμαι μόνος μου με το όργανό και εκείνη να κάνει αυτό που ξέρει καλύτερα να μου γλύφει τα @@. Σε κάποια φάση τη χτυπάω κατα λάθος στο πρόσωπο, όχι δυνατά, και ξενερώνω εντελώς! Σηκώνομαι, μου λέει "που πάς?". Λέω "άστο δεν πειράζει δεν ήταν η μέρα σήμερα". "Δέν το ήξερες?" μου λέει. "προφανώς όχι" απαντάω. Χαιρετηθήκαμε, εκείνη πάντα με το χαμόγελο, και αποχώρησε.

Το συμπέρασμα είναι ότι η κοπέλα προσπαθεί να σε τελειώσει γρήγορα, με ωραίο τρόπο όμως, που αν δεν είσαι απο τους δύσκολους δεν ψιλιάζεσαι τίποτα. Απο την άλλη όμως αν δεν τελειώνεις εύκολα δεν δυσανασχετεί, αλλά με γλυκό τρόπο και με φιλότιμο προσπαθεί να σε ικανοποιήσει και ας περνάει ο χρόνος. Παράλληλα όμως σε βάζει και στο τριπάκι "κοίτα ρε πούστη μου η κοπέλα κάνει όλα αυτά και εγώ τίποτα". Το ζήτημα όμως δεν είναι τι κάνεις αλλά και το πώς το κάνεις. Ίδου λοιπόν που κολλάει και ο τίτλος της κριτικής, πήγε για γρήγορα και έμεινε παραπάνω απο το νορμάλ τελικά. Είναι θετική στη συμμετοχή και τη συμπεριφορά της, αλλά παράλληλα υποβόσκει και μια διάθεση ξεπέτας. Άτιμη σχετικότης!

Βεβαίως ίσως μια άλλη μέρα με τα ίδια πράγματα να τελείωνα και να ήμουν και απόλυτα ικανοποιημένος. Πιθανότατα να μην ήταν όντως η μέρα σήμερα. Πιθανότατα να οφείλεται και στο state of mind μου εκείνης της ώρας, για να μην την αδικώ κιόλας την κοπέλα. Δέν ξέρω, θα δούμε. Έχω σκοπό να την ξαναεπισκεφτώ πάντως γιατί σαν εμφάνιση, αλλά και σαν συμπεριφορά μου κάνει. Αν και πάλι δεν... πάμε για άλλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 27, 2009
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Μέλος
Εγγραφή:
18 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
17
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού