Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 100 10
Sex Studio 108159
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μολις γυρισα απο καταθεση στο Φρίξου 15 με καινουργιο μωρο, σημερα ηταν η δευτερη μερα που δουλευε απο ιταλια(λεει) την λενε Αλισια-Αλισα καπως ετσι.Στην υποδοχη ηταν η συμπαθητικη τσατσα που ηταν Μινωταύρου 3 μαζι με την λιλιανα, τωρα με ειπε θα ειναι σε αυτο.Το μωρο στο σαλοναρισμα δεν σε κανει κλικ για να μπεις αλλα η τσατσα με ειπε οτι ειναι πολλη καλη μεσα και την εμπιστευομαι γιατι δεν λεει μαλακιες οπως οι περισσοτερες και μπηκα.Λοιπον η Αλισια ειναι μελαχρινη με ασπρη επιδερμιδα,κοντουλα με ωραιο κωλαρακι και υπεροχες βυζαρες tits2 Νο.3 φυσικοτατες και στητες και με κατι ρωγες που δεν χορταινεις να τις γλυφεις,δεν μιλαει ελληνικα μονο αγγλικα.Στις υπηρεσιες τωρα περασα με το 40 γυμνο
με το που μπηκε το μωρο αρχισαμε το χαμουρεμα και μετα τα γλωσσοφιλα(ειναι μεσα στο προγραμμα)μετα αρχισε μια ωραια πιπα με περασμα και απο τους ορχεις και εγω μετα την εγλυφα μουνι και κωλαρακι στο 69.Καναμε 3 στασεις ανεβηκε αυτη απο πανω που δεν το κατεχει και μετα την γυρισα πισωκολλητο fuck1 για να εχω εγω τον ελεγχο και στο τελος μπρουμυτα.Η καταθεση εγινε στις υπεροχες βυζαρες της Wanker
Γενικα το μωρο αξιζει αλλα αν δεν με ελεγε η τσατσα οτι ειναι καλη δεν θα εμπαινα γιατι δεν σε κανει οπως ειπα κλικ,θα κατσει αρκετο καιρο λεει και θα πηγαινει και για μπανια στην χαλκιδικη. HappyBounce_4K8GSO
Αυτα απο μενα και καλα γαμησια Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 04, 2019
Όνομα κοπέλας
Αλίσια
Μέλος
Εγγραφή:
31 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
14
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ilarionas, GAMALILEOS

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουνίου, 2019
Αδερφέ μήπως η Αλίσια ήτανε κάποτε στο studio hot lady??
G
Giannisampel96
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1