Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 238 10
Sex Studio 242064
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Την Νταρια την πρωτογνωρισα πρινα πο απο καμια 45αρια μερες , ειχα περασει εξαιρετικα και μιας και βρεθηκα κοντα στην περιοχη ειπα να κανω μια επαναληψη.

Δυο συναγωνιστες πριμεναν στο σαλονι, ενω η Νταρια ηταν απασχολημενη.

Πηγε να μου αναλυσει τα προγραμματα, αλλα την σταματησα ευγενικα, λεγοντας της οτι γνωριζω ποια ειναι η κοπελα.



Σε λιγο ερχεται. Ευγενεστατη μας χαιρεταει, ευχεται χρονια πολλα.

Οι αλλοι 2 εφυγαν - καλυτερα για μενα.

Δεν θα πω στην διαδικασια να την περιγραψω, αλλωστε ειναι λιγο πολυ γνωστη και οσοι δεν την ξερουν μπορουν να διαβασουν τις παρακατω κρητικες.

Στο δωματιο ηταν και παλι εξαιρετικη. Ξερει να χειριζεται ολες τις πτυχες του σωματος και του στοματος της για να κανει ενα ανδρα να μεινει απολυτα ευχαριστημενος. δεκτικη σε οτι της ζητησεις με τελεια συμμετοχη.

Εκει ομως που θα επικεντρωθω, ελπιζοντας πως δεν σας την "σπαω" ειναι το μετα...

Μολις η ολη διαδικασια του sex τελειωσε, η Νταρια ξαπλωσε διπλα μου και συνεχιε να με χαιδευει και να μου μιλαει, αλλωτε σοβαρα, αλλωτε κανοντας πλακιτσα.

Αυτοπ που με τρελενει στην νταρια ειναι η ψευδαισθηση (γιατι για αυτο προκειται)που σου δινει οτι δεν εισαι ενας απλος πελατης, αλλα καποιος που συζηταει και παιζει μετα το sex με την κοπελα του.

Χωρις υπερβολες, μιας και δεν ειχε και κοσμο ευτυχως, κατσαμε γυρω στα 20 λεπτα και μιλουσαμε και καναμε αστεια λες και γνωριζομασταν χρονια.



Εχω "θητεια" 30 χρονων στα μαγαζια και τετοιο πραγμα μονο η Νταρια και ακομα 2 κοπελες (που δεν ειναι φρονιμο να αναφερω τα ονοματα τους) μου το εχουν προσφερει.



Καλο Sex σιγουρα μπορεις να βρεις και αλλου, και καλυτερο ισως, αυτο ομως δυσκολα....



Νταριακι θα τα ξαναπουμε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 23, 2009
Όνομα κοπέλας
Ντάρια
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Eisenfaust

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού