Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 38 10
Sex Studio 53759
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς στους συμπολίτες !

2η κριτική στο site.

Η επίσκεψη στην συγκεκριμένη κοπέλα πραγματοποιήθηκε αφού προηγήθηκε μια σύντομη αναζήτηση στη φιλικά προσκείμενη ιστοσελίδα που παρουσιάζει τα στούντιο της πόλης μας και τις αντίστοιχες εργαζόμενες κοπέλες σε αυτά.

Στο σημείο αυτό οφείλω να ομολογήσω ότι η επιλογή έγινε καθαρά και μόνο λόγω μιας προσωπικής μου επιθυμίας.

Πριν πολλούς μήνες είχα επισκεφθεί το Playboy και πέρασα με μια κοπέλα που κατά τα λεγόμενα της είχε καταγωγή από Ισπανία...δεν ανέβασα κριτική γιατί δεν συγκράτησα το όνομα της ούτε για δείγμα Μαλακία, ωστόσο όμως πέρασα πολύ καλά και σκόπευα να την τιμήσω ξανά...δυστυχώς όμως δεν την πέτυχα ξανά στο ίδιο χώρο ή σε άλλο στούντιο οπότε το όλο εγχείρημα έμεινε απλά μια επιθυμία.

Ψάχνοντας τα προφίλ των κοριτσιών μου έκανε κλικ η Γιασμίν μόνο και μόνο επειδή έγραφε ... ορμώμενη εκ Ισπανίας Σπασίκλας...και λέω...δεν μπορεί αυτή θα είναι!!!

Όπως και να έχει έπεισα τον εαυτό μου να σηκωθεί από τον καναπέ και τον πρωινό καφέ και να ξεχυθεί στην ανεμοδαρμένη πολιτεία μας (...πολλά μποφόρ παιδί μου!!) και να επισκεφτεί την Γιασμίν.

Ανεμοδαρμένος και αναμαλλιασμένος εισέρχομαι στο εν λόγο establishment...
H υποδοχή της τσατσάς...ανύπαρκτη...άχρωμη ...τελείως off...ρε παιδί μου μηδέν στο πηλίκο σαν να λέμε. Θυμός

Με λέει δουλεύει η Γιασμίν...οκ της λέω χωρίς να περιμένω την κοπέλα...και περνάω στο δωμάτιο (...ε ναι...έπεισα το μυαλό πάνω και κάτω ότι η Γιασμίν...θα είναι η ίδια που είχα συναντήσει προ καιρού...τρομάρα μου....Χμμμ;).

Μετά από λίγο μπαίνει και η Ισπανίδα...αμ δεν...
Οχι ρε μύστη λέω...την έκανες της εξυπνάδα σου...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Καμία σχέση με αυτό που εσφαλμένα αυτουπέβαλα στο μυαλό μου ότι θα έβρικσα εκεί...

Αλλά είδα κάτι που με έκανε να παραμείνω...ένα πρόσωπο κοπροσκυλέ...ένα βλέμμα που σε καθηλώνει...ένα ύφος πουτανέ μεγατόνων!!! Ναι!Ναι!

Αυτό το βλέμμα που λέει...κάτσε να σε δαγκώσω και να πεθάνεις από λύσσα!!!

Στα του αγώνα.

Ντούζ μαζί με την κοπέλα, προκαταρκτικά και τριψίματα στο φουλ.
Γλείψιμο παντού και παιχνίδια με το μουνάκι της και ωραίο φραπέ στο εργαλείο.
Τσιμπούκι στα όρθια...όλα τα ευρόπουλα...όλο μέσα και άφθονη περιποίηση της γύρω περιοχής.

Συνέχεια στο κρεβάτι έπεσε γλείψιμο στο νινάκι και στην πίσω πόρτα...δεκτική και χωρίς μα και μου.
Συνέχεια με την μαεστρική βαθιά πίπα...πραγματικά τον εξαφανίζει.Ναι!

Σεξ σε 2 στάσεις, cowgirl reverse και μετά ένα πλαγιομετωπικό όπου και ήρθε το τέλος.

Από εμφάνιση δεν είναι αστέρι...οριακά αποδεκτή.
Για την ηλικία της ... την έκοψα 30+...είναι απλά οκ.
Στο σεξ υπήρχε διάθεση και πρωτοβουλία...αφέθηκα και αποζημιώθηκα...το έχει ξέρει τι κάνει και μάλιστα το κάνει καλά...επαγγελματίας με εμπειρία.

Αλλά αυτό που δεν πληρώνετε ρε παιδί μου ήταν το βλέμμα...μια προστυχιά...ένα ύφος...μια πουτ@νί@...σκυλί μαύρο που λένε και στην λαϊκή!!!
Καθ' όλη την συνάντηση σε κοιτάει στα μάτια με αυτό το βλέμμα που σε κάνει να αρχίσεις τα γαλλικά ....... και σου γυρνάει τα μυαλά!!!Προσκύνημα

Συνοψίζοντας:
Εμφάνιση οριακά αποδεκτή
Συμμετοχή επαγγελματική και καλή
Πίπα από άλλον κόσμο
Βλέμμα...δεν σχολίαζω άλλο γιατί θα αρχίσω τα γ@μοστ@υρίδι@...
Η τιμή όμως παραμένει ακριβή όπως γενικότερα στην πόλη μας.

Υ.Γ 1: Στα θετικά συγκαταλέγεται και η καλή γνώση της Ελληνιικής, τα καταλαβαίνει και τα μιλάει πολύ καλά γεγονός που συμβάλει στην ανάπτυξη του social time πρίν και μετά. ( εαν ενδιαφέρει κάποιον )

Υ.Γ 2: επειδή όμως η επιθυμία παραμένει…μήπως κάποιος παίχτης γνωρίζει εαν ακόμη υπάρχει η άλλη Ισπανίδα στην πόλη μας???

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 07, 2019
Όνομα κοπέλας
Γιασμίν
Leviathan
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Απρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
10.001
Πόντοι:
6.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 delipas, anon., ST@Lone και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού