Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 60 10
Sex Studio 150783
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Μιας και εκανα την πρακαθοριμενη τσαρκα ηθελα να δοκιμασω κατι καινουργιο μπας και εβρισκα κανα στανταρακι στην αγονη μπουρδελικα αυτή πολη.
Μπαινοντας στον οικο η τσατσα μου παρουσιασε τη τζουλια ηταν γυρω στα 30 από ότι την εκοψα μετριου αναστηματος κανονικη στα κιλα μελαχροινη .Η τσατσα με επιβεβαιωσε ότι ητο καλη και ότι θα γινω πελατης της,αν και η συγκεκριμενη τσατσα ολες καλες τις λεει.
Με κρυα καρδιαν εδωσα τα παραβολα και μπηκα εις την κλινη η οποια ητο σχετικα καθαρη.Εισελθοντας η κορασιδα εις την κλινη με τεχνικες κινησεις εβγαλε τα εσώρουχα της ενώ μου επαιρνε συνεντευξη ποσο χρονων είμαι και τη δουλεια κανω καλο αυτό εν μερει για να σπασει ο παγος.
Αφου η κορασιδα γυμνωθηκε ξαπλωσε παθητικα και περιμενε από μενα να αρχισω τον αγωνα,μιας και πηρα εγω πρωτοβουλια ξεκινησα τα καθορισμένα ενώ αυτή την εβλεπα δεν ειχε ορεξη, της λεω εσυ δεν κανεις προκαταρκτικα μου λεει κανω ξεκινησε μια πιπα αδιαφορη γενικα το ολο κλιμα δεν εβγαζε κατι το ερωτικο όλα ηταν τεχνικα μουντα και αδιαφορα.Εν συνεχεια την στηνω ιεραποστολικα αλλα και παλι δεν,Αφου περασαν καπου 8 λεπτα αδιαφοριας ξενερωμένος της λεω αστο το σταματάμε εδώ,η κορασιδα σηκωθηκε ντυθηκε με χαιρετησε και εφυγε.
Φευγοντας από την αδιαφορη αυτή συνουσιαν όλα μου φαινονταν πιο ενδιαφεροντα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζούλια
J
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xontrosee, Andrew256

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Απριλίου, 2019
I am boring σημαίνει ότι ο γράφων την κριτική είναι βαρετός (ως άνθρωπος)
Ι am bored σημαίνει ότι ο γράφων βαρέθηκε από την διαδικασία της σεξοπροσφοράς στο στούντιο...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1