Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 34 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Βραδινή μπουρδελότσαρκα στα στούντιο της πόλης με σκοπό να γαμήσω το μουνάκι και το κωλαράκι της Τσεχας Σάρας στο στούντιο sex and the city στην φρίξου 14 Β. Μάταια όμως γιατί όπως πληροφορήθηκα από την τσατσά η Σάρα έφυγε για την Τσεχία Money MouthMoney MouthMoney Mouth αλλά όπως μου είπε θα επιστρέψει πολύ σύντομα πίσω στο πόστο της.
Βγαίνοντας από το στούντιο σκεφτόμενος τις επιλογές (στανταράκια) που έχω και είναι διαθέσιμα σ’αυτή την βάρδια, λέω από μέσα μου να πάω στην Λιλιάνα ή στην Άννια στο free house; Χμμμ;
Ας κάνω λέω πρώτα μια βόλτα στα πέριξ να δω τι έχουν τα άλλα στούντιο εκεί στην οδό φρίξου.

Μπαίνοντας σε δυο τρία στούντιο και έχοντας απογοητευτεί λέω ας μπω και στο στούντιο στην φρίξου 15 Β αυτό απέναντι από το sex and the city. Με καλησπερίζει η τσατσά και μου λέει έχω την Άννα από την Ουκρανία μου λέει τα προγράμματα με 30 ξεκινάει το απλό και έπειτα βγαίνει και η κοπέλα για να την δω. Με το που βγαίνει για να την δω μένω μαλακας από το ύψος της Άννας φορούσε και τακούνια και έφτανε στο 1.90 cm Γλώσσα έρχεται κοντά μου και με χαιρετάει με τυπική χειραψία λέγοντας μου γεια σου και μου σκάει και ένα γλυκό χαμόγελο. Ματάκι

Εκεί κάπως κόλλησα και λέω από μέσα μου θα μπω να δοκιμάσω και ότι γίνει έγινε στην τελική. Μεγάλο χαμόγελο

Λέω την τσατσά να μου πει ξανά τα προγράμματα και τελικά παίρνω το πρόγραμμα με 50 ευρώ που περιλαμβάνει ακάποτο στοματικό, χαλαρά, στάση 69 ή γλυφομουνι.

Μου δίνει πετσέτα για μπανάκι κάνω το μπανάκι και σκάει μύτη και το δίμετρο μωρό. Χωρίς τα τακούνια πρέπει να είναι κάπου στο 1,80-1,82 cm

Ας δώσω και μια περιγραφή της κοπέλας είναι μαυρομάλλα, ψηλή με ωραίο σώμα αλλά μικρό βυζί νούμερο 1-1,5 θα έλεγα απαλό δέρμα και πρόσωπο σλάβικο μέτριας εμφάνισης. Αν το βαθμολογούσα το πρόσωπο θα έβαζα 6,5 στην κλίμακα του 10.

Στα του αγώνα πολύ καλή με πολλά προκαταρκτικά που περιλάμβαναν και γλωσσοφιλα αν και δεν έπαιρνε πρωτοβουλίες στην ώρα του σεξ και θέλει να την καθοδηγείς εσύ αλλά ξέρει να στηθεί σωστά στις στάσεις που την γάμησα και πισωκολητό και ιεραποστολικό.
Όταν μπήκε στο δωμάτιο πρέπει να μου είπε ένα ψεματάκι μικρό ότι δεν μιλαει ούτε Αγγλικά ούτε Ελληνικά. Αναγκαστικά η συνεννόηση μας ήταν μόνο στα Ρώσικα. Αν και όταν της είπα κάτι στα ελληνικά έτσι για να την ψαρώσω έδειξε ότι το κατάλαβε.

Γενικά έμεινα πολύ ικανοποιημένος από την συνεδρία με την κοπέλα να μην δείχνει το παραμικρό ίχνος βιασύνης και γενικά ο χρόνος παραμονής μου στο δωμάτιο ήταν 30-35 λεπτά. Με κέρδισε η Άννα με την γενική συμπεριφορά της και στο σεξ αλλά και στο social κομμάτι της συνεδρίας. Στα θετικά βάζω και το GFE για όσους γουστάρουν φιλιά με γλώσσα ή χωρίς. Κουλ

Θα ξανά τιμηθεί λιαν συντόμως, μου είπε επίσης ότι όλο τον Απρίλιο θα δουλεύει στην βραδινή βάρδια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 10, 2019
Όνομα κοπέλας
Άννα
Κούλης Χρυσός
Σπουδαίος
Εγγραφή:
29 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
6.943
Πόντοι:
3.346
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, rodriguez65, al pacino και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού