Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 238 10
Sex Studio 242050
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Σήμερα ήμουν αποφασισμένος να πάω επίσκεψη σε κάποιο studio να ξεδώσω και να ξεχάσω το αντικείμενο της καψούρας που με έχει χτυπήσει τον τελευταίο καιρό...

Είπα να πάω να τσεκάρω τη Λάουρα που και καλούτσικες κριτικές έχει και μου άρεσαν οι φωτό της. Φτάνω με το αμάξι έξω απο το studio. Βρήκα εύκολα parking, μάλλον λόγω μέρας αλλά και ώρας (περί τις 6 ήταν). Ανεβαίνω πάνω, η τσατσά τυπική, κάθομαι στο σαλόνι όπου περιμένει και άλλος ένας. Σκάει μύτη η Λαόυρα και το θέαμα είναι ολίγον τι αποκαρδιωτικό. Σκυλέ πρόσωπο με το μακιγιάζ στρώσεις και ένα ματάκι γουρλωτό που κάτι λίγο σε φοβίζει. Απο σώμα ΟΚ αλλά δεν τρελάθηκα κιόλας. Στις φωτό φαίνεται πολύ καλύτερη. Ο άλλος έφυγε κατευθείαν, εγώ το σκέφτηκά μερικά δεύτερα, λέω απο μέσα μου όμως "δε γαμιέται μπορεί στο κρεβάτι να αξίζει, εξάλλου έτσι όπως είναι μπορεί να σε εμπνεύσει για κάτι πιο brutal και να ξεχάστεις λιγάκι". Δέν θέλω να τα πολυλογώ δεν υπήρχε ιδιαίτερη χημεία μεταξύ μας, μου έκανε στοματικό, κάναμε τις 3 τυπικές στάσεις και μετά κάπου το έχασα...

Αυτή φαινότανε οτι δεν είναι της υπομονής και εγώ δεν την πολυγούσταρα, ψιλοαγγαρεία έκανα, εν' τέλει με το χεράκι και το στόμα με τελείωσε, αλλά δε λέει έτσι...

Για το σκοπό που ήθελα θα μπορούσα να περιμένω και να πάω σε μια κοπέλα όπως η Πάολα π.χ. που το κατέχει το άθλημα. Τσάμπα το 50άρι που έσκασα και δυστυχώς η καψούρα μάλλον έγινε πιο δυνατή. Καλά να πάθω αφού δεν

ακολούθησα την κρίση μου.

Βεβαίως δεν αποκλείω σε πολλούς αυτό το στύλ να αρέσει, αλλά όσον αφορά εμένα ΠΟΤΕ ΤΩΝ ΠΟΤΩΝ ξανά...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 20, 2009
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Μέλος
Εγγραφή:
18 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
17
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού