Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 825636
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Όπως λέει και ο τίτλος διεκπεραιρεωτική …..

Τώρα θα μου πεις ρε φίλε τι περιμένεις με 30 € …..

Δεν λεω πολύ καλή σχέση τιμής με παρεχόμενες υπηρεσίες….

Όμως όχι οι διθύραμβοι που έχω διαβάσει κατά καιρούς εδώ μέσα…..

Λοιπόν πάμε από την αρχή…

Έχοντας διαβάσει πολλά εδώ μέσα για το εν λόγω κολέγιο είπα να το επισκεφτώ…

Δεν με ένοιαζε πια κοπέλα θα ήταν μια και όλες συγκέντρωναν μια πολύ καλή βαθμολογία …

Παρκάρω στην φυλής (μηχανή γιαυτό και το άριστα) και μπαίνω στο αδιέξοδο στενό….

Μπροστά μου τρεις Νιγηριανοί που προσπαθούν να δέσουν τον προφυλακτήρα του αυτοκινήτου τους με σπάγκο….. μάλλον έχουν Ελληνοποιηθεί στο έπακρο γιατί ένας παιδευόταν και οι άλλοι τον κοιτάγανε και γελάγανε…..

Τους προσπερνώ και χτυπάω την κόκκινη πόρτα….

Σε δευτερόλεπτα μπαίνω σε ένα σχεδόν παγωμένο και αμφιβόλου αισθητικής και ποιότητας χώρο…..

Η τσατσά με πολύ σπαστά Ελληνικά με ενημέρωσε ότι εκεί δεν είναι μπουρδέλο και ότι είναι στούντιο…

Αφού μου είπε όλα τα προγράμματα και τις εναλλακτικές που είχα έσκασε μύτη και η Νικόλ…..

Μετρίου αναστήματος με λίγη κοιλίτσα και 2 άρι στήθος ….. ντυμένη Νοσοκόμα….. ασχημόφατσα αλλά τσαπερδόνα….



Λεω ΟΚ και περνάω στο φάτσα δεξιά δωμάτιο ……

Με τα βίας έβλεπα τι γίνετε εκεί μέσα με τον ανύπαρκτο φωτισμό που είχε…

Αφού για να καταλάβετε στο τέλος ανακάλυψα δια της αφής ότι υπήρχε και καλόγερος στο δωμάτιο…

Πριν μπω ρωτάω την τσατσά εάν έχει τηλεόραση στο δωμάτιο και μου απαντάει ΝΑΙ… έπρεπε να ρωτήσω εάν λειτουργεί κιόλας αλλά μου διέφυγε….

Σε πολύ λίγο μπαίνει μέσα η Νικόλ….

Με πολύ σβέλτες κινήσεις αποχωρίζετε την αμφίεσή της και ξεκινάει το μπαλαμούτι…..

Προφυλακτικό στον Μητσάρα και άγριο έως επώδυνο τσιμπούκι….

Άρχισε να βογκάει πολύ επιτηδευμένα αλλά εμφανώς προσποιητά , σε σημείο να αρχίσω να γελάω…..

Το κατάλαβε μάλλον και πολύ σβέλτα ανέβηκε επάνω μου…..

Ζήτημα να κάθισε 2 λεπτά στο μαγίοξυλο και πετάχτηκε για να αλλάξουμε στάση….

Πολύ σβέλτα ξάπλωσε και με έβαλε από πάνω της και για να τελειώνει το μαρτύριο την γύρισα στα τέσσερα, όπου και είναι η προτεινόμενη στάση για το συγκεκριμένο τεμάχιο….

Μέσα σε περίπου 10 λεπτά έπεσαν οι τίτλοι τέλους…..

Εν κατακλείδι.....

Καλό για 30 € άλλα μπουρδέλο και όχι στούντιο....

Προτιμώ να δώσω κάτι παραπάνω και να περάσω καλά και να έχω συμμετοχή και όχι να νιώθω σαν σουβλάκι που θέλει γρήγορα να τυλιχτεί να πουληθεί και να καταναλωθεί.... και πάμε στο επόμενο...



Αλλά όπως είπαμε βρε παιδιά με 30 € που πας ρε καραμήτρο....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 10, 2009
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Μέλος
Εγγραφή:
29 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού