Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 144 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κυριακή απογευματάκι,ελεύθερος χρόνος και ευκαιρία για μια επισκεψούλα στο 94.Πάρκινγκ χαλαρό (ακριβώς απέξω όπως πάντα)και ανεβαίνω με σκοπό να βρω τη Λίντα...Η τσατσά ευγενική,μου λέει ότι είναι η Λίντα,απαντώ τη γνωρίζω,μου απαντά''σίγκουρα?,γιατί η παλιά έφυγκε και έκουμε άλλη κοπέλα, καινούργκια μι το ίντιο όνομα...''όπα λέω, και σκάζει και ένα μωρό μελαχρινό,με μαύρο κατσαρό μαλλί αρκετά ψηλό με γλυκή φατσούλα(σκουλαρικάκι καυλιάρικο στο χείλος) και απίστευτο κώλο, ο οποίος με ώθησε να μπώ στα ενδότερα.πληρώνω 70 και έρχεται στο καπάκι με πολύ διάθεση και κεφάκια για μπλαμπλα(ίσως επειδή δεν είχε κόσμο).Έλα μου ντε που δεν γνωρίζει και πολλά ελληνικά και φεύγουν οι ατάκες η μία μετά την άλλη προσπαθώντας να μου εξηγήσει ότι δεν έχει δονητή και δεν μπορεί να παίξει με αυτό!Τέσπα, λέω δεν πειράζει κάνε παιχνίδι(προσπαθώντας να μη γελάσω).Και ξεκινά μια πίπα...από τις καλύτερες που ζήσει από κοπέλες του χώρου!βασανιστικά αργή, υγρή ,να παίρνει τον π@@ μου όλο μέσα χωρίς να βάζει χέρια,να με κοιτάζει στα μάτια και ταυτόχρονα να τεντώνει τη γλώσσα της γλύφωντας τα α@@ μου, τα οποία και παπάριασε τελείως!Ύστερα σηκώθηκε και μου εξήγησε με μισά ελληνικά,με μισά αγγλικά ότι γουστάρει στα τέσσερα και να τη χαστουκίζουν στη κωλάρα της.Οκ, κανένα πρόβλημα.Τελικά αλλάξαμε κανα δυο τρεις στάσεις μέχρι να τελειώσω.Στα συν ότι δεν έφυγε αλλά έκατσε κανα δεκάλεπτο και πιάσαμε κουβεντούλα(συνεννόηση μπουζούκι αλλά δεν πειράζει,η πρόθεση μετράει).Στα μείον ότι το στήθος της είναι ανύπαρκτο(για όσους έχουν κόλλημα με το μέγεθος)αλλά έχει τέλειο κωλαράκι και σώμα αψεγάδιαστο που το αντισταθμίζει.Στα highlights του ''Αγώνα''όταν μάζεψε το γατάκι της αέρα και μου φώναζε ''vento-vento'' εννοώντας αέρα(στα ιταλικά,είπε ότι είναι ιταλορωσίδα...τρέχα γύρευε δηλαδή)φοβούμενη μήπως σπάσει το προφυλακτικό!!!Τη συστήνω ανεπιφύλακτα,όποιος πάει δεν θα το μετανιώσει,εγώ θα την τιμήσω σίγουρα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 12, 2009
Όνομα κοπέλας
Λίντα (2)
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
17 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού