Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 128 10
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Είναι η εννοια του πεταμένα λεφτά.. Πήγα πρωί προς μεσημέρι να τσεκαρω τι υπάρχει μπήκα σε πολλά μόνο μια στο Vegas ήταν ψιλοκαλη ονόματι Ντόνα, είδα και για πρώτη φορά την Ειρηνη αρκετά σπασμένη στο πρόσωπο, την ρώτησα άμα κάνει πρωκτικό είπε εγώ δεν κάνω τέτοια πράγματα(ο Αλ γελάει τώρα) και κατέληξα πολύ κακώς στην Αθηνά η οποία στο σαλόνι με ξεγέλασε μου μιλούσε πολύ καυλιαρικα και έριχνε πονηρές ματιές και με έπεισε να μπω αν και είμαι αντίθετος σε αυτή την δουλειά για Ελληνίδες... Μιλούσε συνεχώς με κλασικό στυλ αθηναϊκό πουλούσε λίγο τρελιτσα και γενικά δεν είχε πολύ ήρεμη συμπεριφορά.. Με ξαπλώνει για ισπανικό στο κρεβάτι το καλό ήταν ότι ήμουν φουλ καυλωμένος από πριν και δεν μάσησα από το ατσουμπαλο σώμα της παρόλο που έχει βυζαρες και σχετικά καλό πρόσωπο.. Ξεκίνησε την πίπα στο εργαλειο δύσκολα να το έβαζε όλο μέσα παρόλο που της πατούσα συνεχώς το κεφάλι Μεγάλο χαμόγελο ..σταματάει ανεβαίνει από πάνω μου για καβαλημα και εκεί σκέφτηκα ότι πρέπει να δουλέψει εντελώς το 40ευρο και ξεκινάω να την φιλάω ακατάπαυστα ευτυχώς δεν έλεγε όχι μέχρι και γλωσοφιλα δώσαμε ήταν ίσως το μόνο καλό τής συνάντησης Ναι! ..δεύτερη στάση την στήνω στα τέσσερα αλλά δύσκολα να την γαμήσεις σε τέτοιο στυλ και έτσι επηδει όπως προείπα ήμουν πολύ φορτωμένος τελείωσα πιο γρήγορα γιατί δεν ήταν και τόσο καυλωτικο το θέαμα. Έφυγα χωρίς να γούσταρα την φάση και την επόμενη φυσικά πήρα σπίτι ένα εσκορτ για να ρεφάρω αυτή την κακή εμπειρία .. Άρα σχεδόν ότι πάνω κάτω ότι είπαν και οι προηγούμενοι ισχύει και για μένα δεν προτείνεται.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 29, 2019
Όνομα κοπέλας
Αθηνά
Crucifix4
Μέγας
Εγγραφή:
15 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
7.430
Πόντοι:
4.766
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nik1410

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Φεβρουαρίου, 2019
Μηπως ειναι το αστερι η Αθηνα η πειραιωτισσα που την χαθηκε παλι απο Αθηνα φωκαιας??
24 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αυτη εδω στην αρχη δηλωνε απο λαρισσα, ειναι χρονια στην θεσσαλονικη, την εχω παρει 1 ισως και 2 φορες, αν ηταν αστερι με τζιρο στην αθήνα δεν θα ερχοταν θεσσαλονικη γιατι εδω δεν τζιραρει οσο θελει, δουλευει και χωρις τσατσα μερικες φορες για να τα βγαλει περα, και δουλευει και ως τσατσα καποιες βαρδιες πχ οταν εχει περιοδο
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 172663
24 Φεβρουαρίου, 2019
Μαγκα μου εισαι Ηρωας που γαμησες αυτο το μπαζο.!!! ΗΡΩΑΣ λεμε.!! Ναι!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3