Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 122 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Λάουρα δεν είναι και πολύ αξιόπιστη στις βάρδιες της γι αυτό πάντα παίρνω τηλέφωνο για να είμαι σίγουρος πριν πάω. Εγώ πάντα πηγαίνω βράδυ γιατί το πάρκινγκ είναι εύκολο και δεν έχει πολύ κόσμο. Ακόμα και στο απλό πρόγραμμα κάθεται παραπάνω από το κλασσικό τέταρτο στο δωμάτιο. Έχει και ωριαίο πρόγραμμα στα 150 με ελεύθερο στοματικό αλλά μόνο μια εκτόνωση. Πλέον ο χρόνος έχει αφήσει τα σημάδια πάνω της με κάποια επιπλέον κιλά στην περιφέρεια και στην κοιλιά της. Βυζί από καλό πλαστικό που το χρησιμοποιεί καλά στο ισπανικό. Όσες φορές έχω πάει δεν έχει δείξει ποτέ την παραμικρή βιασύνη και στην πίπα είναι τόσο καλή που ξεχνάω ότι φοράω καπότα. Μοντελοπνίχτες μακρυά οι υπόλοιποι άφοβα. Από τις τιμιότερες επιλογές που υπάρχουν στον στουντιακό χώρο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λάουρα
xlm
Ανώτατος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
7.411
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, sithlord, Sproxe Garsia και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιανουαρίου, 2019
Ποτε πηγες αδελφε; Ακουω οτι το Sensuality εκλεισε σα στουντιο και πλεον τη Λαουρα τη βρισκει κανεις σαν "ανεξαρτητη" .....
28 Ιανουαρίου, 2019
Είναι ακόμα ανοικτό το συγκεκριμένο studio;
30 Ιανουαρίου, 2019
150 ευρω μια εκτονωση και ειναι και ωραιο προγγραμμα????
30 Ιανουαρίου, 2019
Καλησπερα !! Φιλαρακι ποτε πηγες γιατι κοιταω και δεν βλεπω κανενα προγραμμα παιρνω και τηλ και δεν απανταει κανενας ειμαι παλιος πελατης της αλλα εχω κανενα χρονο να παω και την ψαχνω. ξερει κανεις σας εαν και πως μπορω να την βρω ανεξαρτητη η στο μαγαζι της ??
31 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Υπάρχουν πληροφορίες που βρίσκουμε την Λάουρα σαν ανεξάρτητη;
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5