Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 68 10
Sex Studio 83096
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Το στανταρακι μου η Εβελινα λειπει στην πατριδα της,οποτε βρεθηκα βραδακι παρασκευης φριξου 13.Ανοιγει η πορτα και αντικρυζω πρωτα τα μασταρια και μετα τη Νικολ.Μου κανει και προσφορα ακα πιπα στο 30αρι,οποτε δεν σκεφτηκα πολυ.Πετσετα, μπανακι ερχεται και η Γαλλιδα.Γλεντησα με τις βυζαρες της,παιξανε και λιγα φιλια στο στομα,εγλυψα και λιγο το μουνακι της,κατακαβλωσα.Με τη σειρα της περιποιηθηκε τα αρχιδια και πιπα ακα ,οχι βεβαια κατι ιδιαιτερο,ομως φτιαχτηκα περισσοτερο,την εβαλα απο κατω και τη γαμησα με λυσσα.Εχυσα μεσα στη μουναρατης ,με καποτα φυσικα,πολυ γρηγορα για τα δεδομενα μου.Θα την ξαναδω σιγουρα και την κατατασσω αβιαστα στις ομορφιες της πολεως μας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 18, 2019
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
1.440
Πόντοι:
491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pasok, Greek30, ilarionas και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιανουαρίου, 2019
Δουλευει ακομη η Μιλφαρα Νικολ η ξανθια τσοντα που ξεκινησε απο το σπιτακι της σαπφους στο Βαρδαρη!μεγαλη καυλα ηταν/ειναι...μακαρι να ημουνα κοντα να παω να της ριξω ενα Κατσικογάμης για τον παλιο καλο καιρο...Ναι!
22 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλε μου πρωτη φορα την ειδα και περασα. Ενταξει δε ρωτησα τα χρονια της ομως με εφτιαξε με την παρουσια της .Σιγουρα θα την ξαναπαρω.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2