Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 180 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
έχοντας ακούσει δίαφορα από γνωστό πήγα να δω το ρομινάκι. 22 μαιων 1,70 μελαχροινη, καθαρό ρουμάνικο μωρό. λέει 2 μήνες είναι εδώ. λέω θα κάνω βόλτα αλλά τελικά είχα τέτοια όρεξη που μπήκα το απογευματάκι αμέσως μέσα. περιμένω και έρχεται ένας ρουμανικός άγγελος με μια φατσούλα να τη φας και να τη............. ξέρι λίγα ελληνικά λίγα αγγλικά. από κορμί σκίζει με ωραιότατο κωλαράκι ,απιστευτα φυσικά στήθη και λίγη κοιλίτσα, λόγω της κορμοστασιάς της ήταν θεικό αυτό που έβλεπα. έρχεται δίπλα μου μου αρχίζει τα βυζοχαιδέματα, μου παίζει τον ακατανόμαστο με ισπανικό, μου ρουφάει τις ρόγες μου αλλά δεν παίζουν φιλιά. κάπως γρήγορη όμως γιατί αμέσως που βάζει το καποτίδιο , μου τον γλείφει με δυνατές κινήσεις και γυρίζει για 69. περιποίηση απο μέρους μου και με χαιδεματα στο αιδείο της. δεν περνάει λίγο όμως και δεν το ευχαριστήθηκα ανεβαίνει επάνω μου, καλό χτύπημα, αλλάγή στάσης πισωκολλητό με θέα στον καθρέφτη ένας κώλος άπαιχτος για πολλά σφαλιαρίσματα και δυνατά χτυπήματα( φυσικά δεν παίζει κωλί)και τα στήθη να πάλλονται. στα πλάγια μου λέει δεν τελείωσες?πρέπει να μάθει να μην κοιτάει τη ώρα. της απαντάω έχουμε ακόμα, μη βιάζεσαι-δεν είπε όχι, ιεραποστολικό με πιάσιμο των ποδιών της πάνω και πλάγια με σφυροκοπήματα και κραβγούλες.εκεί το έδωσα και τελείωσα. γενικά πολύ ωραίο ξεκάυλωμα και αν μας συνηθίσει πρέπει να γίνει πιο ενεργητική και με διάθεση προς τον πελάτη. δεν είναι ψυχρή , την κουμαντάρεις άνετα.είναι νεό αίμα στην αλυσίδα και πιστεύω θα πιάσει. αξίζει να πάτε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 10, 2009
Όνομα κοπέλας
Ρομίνα
Υπηρεσίες
X
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού