Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367793
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Επίσκεψη στη Λολίτα πριν λίγο χρονικό διάστημα.Για την κοπέλα έχουν γραφτεί καλές κριτικές μέχρι τώρα και αυτός ήταν ένας λόγος για τον οποίο την επισκέφθηκα.Πλήρωσα στην τσατσά το αντίτιμο των 80 ευρώ για ελεύθερο στοματικό.Όταν την είδα από κοντά εντυπωσιάστηκα.Όταν μπήκε στο δωμάτιο μου έκανε κάποια κοπλιμέντα και εγώ τις τα ανταπέδωσα.Η συνέχεια όμως δεν ήταν ανάλογη.Με το που ξαπλώσαμε στο κρεβάτι άρχισα να την χαϊδεύω και όταν έφτασα στο στήθος της μου είπε μη μου πιάνεις το στήθος(παραξενεύτικα),συνέχισα χαϊδεύοντας το υπόλοιπο σώμα και φιλώντας τη σε διάφορα σημεία του σώματος και όταν ξαναέφτασα στο στήθος της έκανα κίνηση να το φιλήσω μου είπε μη φίλας το στήθος μου.Γύρισα και της είπα δεν θες να σου πιάνω το στήθος,δεν θες να φιλάω το στήθος σου,τότε τι θες να κάνω και μου απάντησε ξάπλωσε να ξεκινήσουμε.Ξαπλώνω ανάσκελα και ξεκινάει το πιο ρηχό στοματικό που μου έχουν κάνει(ίσα-ίσα που έβαζε μες το στόμα της το πουτσοκέφαλο),αφού μου έκανε στοματικό το πολύ για 2 λεπτά μου φόρεσε καπότα και ήρθε από πάνω μου,αφού ήμασταν για 2 λεπτά σε αυτή τη στάση περίπου μου λέει έλα να αλλάξουμε στάση,στήνεται στα τέσσερα και ξεκινάω,μετά από 4-5 λεπτά γυρίζει και μου λέει πρέπει να τελειώνουμε και σηκώνεται και μου ζητάει να ξαπλώσω.Εκείνη τη στιγμή ξεκινάει να μου τον παίζει για να τελειώσω,όταν έφτασα στην κορύφωση έβαλε την παλάμη της πάνω από το πέος μου για να μην την πάρουν τα σκάγια.
Καθώς έφτασα στην πόρτα για να βγεί από το δωμάτιο γυρίζει να με καληνυχτίσει και της είπα ότι περίμενα λίγο καλύτερη συμπεριφορά από την ίδια και η απάντηση της ήταν και έφυγε αφού την καληνύχτισα και εγώ.
Η συμπεριφορά της ήταν απαράδεκτη πιστεύω γιατί όσο ήμουν μέσα δεν την εμπόδισα σε τιπότα και δεν της είπα τι να κάνει.Δεν είμαι άγαρμπος,ούτε πιάνω τις γυναίκες λές και είναι λάστιχα αυτοκινήτων.Απλά η κοπέλα ή την έχει ψωνίσει(όπως και κάποιες άλλες του χώρου) ή δεν ήταν στη μέρα της.Αυτά από εμένα,να περνάτε καλά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 17, 2018
Όνομα κοπέλας
Λολίτα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
14 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
147
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, karota, Gianpaolo και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιανουαρίου, 2019
Αξιολόγηση, λάθος. Περίεργη κριτική, έως ύποπτη.
09 Ιανουαρίου, 2019
Καποιο πουλακι μου ειπε οτι η «σταρ» της Κωνσταντινουπολεως εχει χασει τον υπνο της με τη Λολιτα. Αναμενονται και αλλες μουφα κριτικες...
10 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κάτι δεν μου κολλάει με την κριτική αυτή δεν θέλω να είμαι κακοπιστος αλλά όντως η κριτική αυτή είναι περίεργη και δεν φαίνεται αληθινή προφανώς προέρχεται από αθέμιτο ανταγωνισμό.Δεν μπορεί να λένε όλοι που πέρασαν μαζί της τα καλύτερα και μιλάω για ανθρώπους που πέρασαν αυτές τις μέρες.
Όσο για την Σταρ της Κωνσταντινουπόλεως λογικό να χάνει τον ύπνο της μπορεί όμως να δουλεύει τις ώρες μέρες που θα λείπει η Λολίτα.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3