Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 202 10
Sex Studio 299741
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μετά από αποχή ετών είπα να δοκιμάω την τύχη μου στο άθλημα πάλι σήμερα.
Πολύ γρήγορη έρευνα για το πρόγραμμα στο multiplex της Βρηλισσου και χωρίς να διαβάσω κρητικές είπα να επισκεφτώ την Κατερίνα προς το τέλος της βάρδιας της.

Το όνομα μου φάνηκε γνωστό και νομιζα ότι είχαμε 'συνεργαστεί' στο παρελθόν, όταν ξεκίναγε και έκανε καριέρα με τα κόκκινα γυαλάκια της. Τότε ήταν αστέρι, οπότε ήμουν εξαιρετικά χαρούμενος.

Εμφανίζομαι λοιπόν στο ίδρυμα, περνάω στο σαλόνι και περιμένω την Κατερίνα να τελειώσει με τον προηγούμενο και να περάσει.
Ερχεται, είμαι αρκετά σίγουρος ότι την έχω ξαναδει, σωματότυπος που μου αρέσει, αρα λεω προχωράμε.

Κατεβαίνω λοιπόν στο υπογειο και περιμένω στο δωμάτιο. Το κλιματιστικό ειναι κλειστό και ομολογουμένως το δωμάτιο έχει κρυο.
Μετά από λίγο έρχεται και η Κατερίνα. 'Καλά ρε, γιατι το έκλεισες αυτό' ήταν η πρώτη ατάκα της. Εξήγησα ότι δεν πείραξα εγώ τίποτα και ότι κρυώνω και ο ίδιος.
'Ε ρε πούστη μου, όλο μαλακίες πάλι' συνέχισε, και προσπάθησε να βαλει το κλιματιστικό να δουλευει. Μετά από λίγο προσπάθησα κι εγώ να το κανω να δουλέψει, αλλά εις μάτην. Συμφώνησε ότι δεν το έκανα να δουλέψει λέγοντας μου: 'είδες εξυπνάκια μου?' (το Μου δεν ήταν τρυφερό)
Της πρότεινα να πάμε στο διπλανό δωμάτιο, εάν εκεί είναι πιο ζεστά. Τελικά το δωμάτιο δίπλα ήταν ακατάστατο και επέστρεψε με ακόμα χειρότερη διάθεση.
Ηταν εμφανές ότι κρύωνε η κοπέλα (όπως κι εγώ άλλωστε) και έτσι είπα κατα λέξη 'εάν κρυώνεις και δεν αισθάνεσαι άνετα, θέλεις να το αφήσουμε?'
Εκ του αποτελέσματος, αυτό ήταν μέγα σφάλμα. Αρχισε να φωνάζει 'εγώ εδώ πλερώνομαι με την ώρα. Πληρώθηκα. Εαν εσύ δεν θέλεις [να πηδήξεις] προβλημά σου. Δεν είμαι το σκυλάκι σου' και με παράτησε στα κρυα του λουτρού κι έφυγε. Αδίκως προσθούσα να εξηγήσω ότι έκανα μόνο μια ερώτηση γιατί είναι προφανές ότι έχει ανατριχιάσει από το κρυο και δεν αισθάνεται άνετα.

Στον επάνω όροφο εξέθεσα την κατασταση στην κυρία επί της υποδοχής. Όταν μετέφερε τα σχόλια μου στην Κατερίνα απήντησε μεγαλοφώνως 'αντε ρε τον μαλάκα, δεν είμαι το σκυλάκι του. Μην νευριάσω τώρα. Εγώ πληρώθηκα'.
Η κυρία ήταν συγκαταβατική και ευγενική. Αλλά όταν ζήτησα τα λεφτά μου πίσω δεν μπόρεσε να κάνει κάτι.

Δεν ξέρω εάν έχει αλλάξει τόσο πολύ η αγορά αυτά τα χρόνια, αλλα τετοια συμπεριφορά δεν έχω ξανασυναντήσει.
Πάντα πίστευα ότι να αντιμετωπίζεις τις κοπέλες με σεβασμό τελικά αναγνωρίζεται. Στην περίπτωση αυτή έσφαλα.
Ημουν ο τελευταίος πελάτης της ημέρας της και βαριόνταν ή ήταν κουρασμένη? Δεν ξέρω. Πάντως αυτή η προσέγγιση είναι απαράδεκτη.
Κρίμα γιατί κάποτε ήταν κορυφαία. Μαύρο στην κοπέλα από μένα λοιπόν.
Μαύρο και στην επιχείρηση που επιτρέπει τέτοια συμπεριφορά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 28, 2018
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα Κίνκυ
Μέλος
Εγγραφή:
24 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
99
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 atsalenios95, Kavouras13, waldy και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

17 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Δεκεμβρίου, 2018
Τύπε μου, αυτοί σου έφαγαν τα λεφτά και σε έβρισαν κιόλας! Μου ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι διαβάζοντας την κριτική. Φαντάζομαι τη σύγχησή σου. Μαύρο!Κεφάλι σε τοίχο!
29 Δεκεμβρίου, 2018
Τι μαύρο τυπε, καταμαυροMoney Mouth κάνεις να μην ξαναπατήσει εκειΘυμός
29 Δεκεμβρίου, 2018
Μαύρο και φόλα στην καριόλα. Γράψε αρνητική κριτική σε όποιο site μπορείς. Τέτοιες συμπεριφορές πρέπει να τιμωρούνται.
29 Δεκεμβρίου, 2018
Και δεν σου έδωσαν και τα λεφτά πίσω!!! Αίσχος !!!
29 Δεκεμβρίου, 2018
Κρίμα ρε μάν, αλλά εάν διάβαζες λίγο κριτικές για τη συγκεκριμένη θα καταλάβαινες ότι είναι φολάρα. Πάντως μ@λ@κι@ και της υπηρεσίας που δεν έδωσε το αντίτιμο πίσω, μάλλον και αυτή στο κόλπο οπότε μαύρο συνολικά και στο μαγαζί.
30 Δεκεμβρίου, 2018
Δυστυχώς η μαλακω δεν θα πάθει τίποτα για 2 λόγους.

1)Δεν θα διαβάσουν όλοι την κριτική και θα περάσουν μαζί.
Όπως και να το κάνουμε, φόλα ξεφολα είναι ωραίο κομμάτι.

2) Στο δίπλα σάιτ έχει φάει τρελό προμοταρισμα, οπότε θα την πατήσουν και από εκεί.

Μωρη γαμιωλα δεν μπορείς να είσαι το μισό καλή σε συμπεριφορά από την Σιντυ και Αλινα;ΘυμόςΘυμόςΘυμός

Τόσο δύσκολο είναι μωρη ελεϊννιδα;ΘυμόςΘυμόςΘυμός
30 Δεκεμβρίου, 2018
τι σημαινει 'δεν μπορουσε να κανει κατι'Χμμμ;ΘυμόςΘυμόςΘυμός

τηλ επιτοπου στην Αμεση Δραση-τι περιμενετεΧμμμ;
αλλιως μπουκετιδια στην μαπα επιτοπου.
τι φοβαστε τους νταβαδεςΧμμμ;ΘυμόςΘυμόςΘυμός
Money MouthMoney MouthMoney Mouth
30 Δεκεμβρίου, 2018
Πραγματική θλίψη για τον ξεπεσμό ενός από τα μεγαλύτερα ονόματα της στουντιακής πιάτσας. Αφού βαριέται ας σταματήσει να ταλαιπωρεί και τον εαυτό της και τους πελάτες.
P
px75
30 Δεκεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και τι θα πεις στην Αμεση Δραση; «Πήγα σε οίκο ανοχής να γαμήσω αλλά τελικά δεν γάμησα και τώρα δεν μου δίνουν τα λεφτά πίσω»; Και η αστυνομία θα σε πάρει στα σοβαρά και θα ασχοληθεί; Μακάρι να είναι έτσι αλλά μου φαίνεται λίγο ουτοπικό... Money Mouth
30 Δεκεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αυτη καποτε ηταν οκ...Πως κατάντησε ετσι το πατσαβουρι..ΜΑΥΡΟ!
17 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2